Опубліковано в СВІТ

Як виїхати з України за правилами безвізового режиму

Середа, 31 травня 2017 06:44 Автор 

Пам’ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

1. Наявність біометричного паспорту (паспорт із чипом, на якому міститься фотографія особи, підпис та відбитки пальців).

2. Якщо у Вас немає біометричного паспорту, але є діюча віза, нею можна користуватись до завершення строку її дії.

3. Перед перетином кордону у Вас перевірятимуть:

• документ для перетину кордону (закордонний паспорт, проїзний документ дитини);

• відсутність Вас у переліку осіб, яким заборонений в’їзд до ЄС (відсутність заборони в’їзду на певний термін до країни-члена ЄС у зв’язку з порушенням візового режиму: нелегальна праця в країнах ЄС, порушення строків виїзду з країн ЄС, наявність вироку суду щодо особи у країнах ЄС та передача для відбування покарання до країни громадянства);

• чи не становите загрози для громадського порядку, безпеки, громадського здоров’я та міжнародних відносин (відсутність осіб у пошукових базах Інтерполу, Європолу, особи, які останнім часом подорожували до Сирії або Ірану);

• у разі відсутності біометричного паспорту – наявність чинної візи.

4. Прикордонні служби можуть відмовити у в’їзді на територію відповідної країни у разі, якщо громадянин України не зможе надати їм інформацію про мету в’їзду або в разі відсутності у нього фінансових засобів. Тому рекомендується підготувати відповідні документи:

• щодо мети поїздки: Для робочих поїздок (відряджень) - запрошення на зустріч - інший документ, який підтверджує ділові відносини - квиток на захід, якщо метою поїздки є його відвідування; Для туризму або приватних поїздок: - бронювання проживання або запрошення - зворотний квиток (не потрібний, якщо подорожуєте автомобілем) - маршрут або план поїздки

• підтвердження достатності фінансових засобів для перебування в ЄС і для повернення в Україну або здатність отримати такі засоби законним чином (кредитні картки, фінансові гарантії запрошуючої сторони, сплачене проживання та квитки, готівкові кошти).

5. Безвізовий в’їзд даватиме право відвідати країну ЄС лише з приватною метою: туризм, відвідання друзів чи родичів, пошук бізнес партнерів, відвідання семінарів, конференцій тощо.

6. Безвізовий режим не надає права на проживання, ведення господарської чи комерційної діяльності, працевлаштування, роботу за контрактом і т.п.

7. Основне правило: перебувати у країнах ЄС не більше 90 днів на кожні 180 днів у році. Безвізовий режим поширюється на такі країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Джерело: Макарівське бюро правової допомоги

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:26
Прочитано 502 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі