На Макарівщині стартує ПРОЕКТ START UP and GO. Еко ініціативи

На Макарівщині стартує ПРОЕКТ «START UP and GO. Еко ініціативи»!

Набридло жити за старими радянськими стандартами, чекати доки хтось прийде і зробить твоє життя кращим? Маєте власні плани та ініціативи як покращити екологію свого краю, популяризувати виробництво екологічно чистої продукції, яку самі вирощуєте чи виробляєте? Не знаєте як це реалізувати? Не вистачає коштів, або підтримки громади? Давайте робити зміни разом!!!!

Організовуємо бажаючих взяти участь у пілотному проекті «START UP and GO. Еко ініціативи». Мета якого – стимулювати громадян до конкретних дій, починаючи від ідеї до результатів.

 

Реалізація проекту буде проходити в III етапи 

I – «START»

На електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відправте листа з інформацією про вашу еко ініціативу. Опишіть ідеї з приводу поліпшення екологічної ситуації місцевості, що реально можна втілити в життя. Які маєте напрацювання з її реалізації, а чого бракує для успішного досягнення результату. Більше ідей – більше дій!

 II - «UP»

Ми готові до партнерської участі в реалізації ваших задумів. По кожному надісланому листу проведемо аналітичну, соціологічну роботу та спілкування з громадою на місцях. Допоможемо мобілізувати власні можливості громади та додаткові ресурси (консультації спеціалістів, проведення екологічних досліджень тощо) .

 III – «GO»

Ті проекти, які стануть найбільш адаптованими на місцевостях та знайдуть підтримку від людей, будуть максимально реалізовані, шляхом залучення необхідних ресурсів. Ми, організатори проекту «START UP and GO. Еко ініціативи», зі своєї партнерської сторони докладемо достатньо зусиль. Проте, гарантом успішності еко змін на краще, є ваша ініціативність, громадська активність та підтримка на вашій місцевості.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, каб. №5, або за телефоном: 045 78 52988

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Start Up and Go

18699014 1341073575982612 1869303931 o

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі