РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

З 27 листопада у Києві розпочався ремонт Південного мосту, через який перекриють рух естакадою мосту. Ремонт триватиме до 8 грудня.

Прочитано 95 разів
Оцініть матеріал

На Макарівщині діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування льоимають грошову допомогу на придбання житла.

Прочитано 85 разів
Оцініть матеріал

У Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей  в с. Копилів рятувальники вчили дітей, як поводити себе у надзвичайній ситуації

Прочитано 79 разів
Оцініть матеріал

За перевезення дітей в автомобілі без спеціальних автокрісел – штраф. Якщо ви маєте дітей до 12 років, але ще не придбали автокрісло для малечі, вам цікаво буде дізнатись, як правильно його обрати, щоб дійсно гарантувати безпеку своїй дитині. Про це далі у матеріалі. 

Прочитано 169 разів
Оцініть матеріал

Соціальний проект «Будиночок у лісі» розроблений на основі Ісландської моделі Barnahаus, яку визнано найуспішнішим прикладом передової практики дружнього до дітей міждисциплінарного та міжвідомчого реагування на насильство. Він дасть можливість звернутися за допомогою та сховатися від насильника у «Будиночку у лісі». Там у безпечному і дружньому середовищі постраждалі проходитимуть фахову реабілітацію. Фонд «За право на життя» має команду унікальних, вузьких спеціалістів, які мають досвід надання психологічну допомогу дітям, тощо. 

Можливості реалізації пілотного проекту на Київщині обговорили перший заступник голови облради Тетяна Семенова та начальник управління з питань комунальної власності та ЖКГ Михайло Якимчук з головою правління Всеукраїнського благодійного фонду «За право на життя» Іриною Сазоновою.

Прочитано 123 разів
Оцініть матеріал

За інформацією управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації , 20 жовтня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення.

Прочитано 137 разів
Оцініть матеріал

Учні Макарівської школи мистецтв взяли участь в Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник". Хто, які нагороди привіз на Макарівщину, читайте далі у матеріалі. 

Прочитано 222 разів
Оцініть матеріал
Вівторок, 12 листопада 2019 08:34

Пам'яті Тренера

У одному з інтерв'ю журналісту МД Василь Михайлович розповідав, що своїм головнитм завданням, як тренера, вбачає не лише досягнення спортсменами високих результатів, здобуття кубків та медалей, а наслідування високих моральних принципів в житті його вихованців.

Прочитано 527 разів
Оцініть матеріал

Чорнобильці повинні звернутися до управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації та надати необхідні документи для заміни посвідчення постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 1 до 1 січня 2020 року.

Прочитано 140 разів
Оцініть матеріал

Інформація для власників "євроблях". Відтепер можна самому дізнатись не виходячи з дому, скільки буде коштувати розмитнити ваше авто. 

Прочитано 191 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі