Опубліковано в СПОРТ

В Об'єднаному чемпіонаті з футболу Макарівського та Бородянському районів зіграно черговий тур. "Стимул" із Плахтянки грав на виїзді із бородянським "Легіоном"

Вівторок, 11 серпня 2020 05:51 Автор 
В Об'єднаному чемпіонаті з футболу Макарівського та Бородянському районів зіграно черговий тур. "Стимул" із Плахтянки грав на виїзді із бородянським "Легіоном".
 
Бородянці вийшли вперед вже на перших хвилинах, коли арбітр не зафіксував оффсайд у гравця господарів. Про правильність рішення судити не будемо, однак варто зауважити, що це рішення було далеко не єдиним суперечливим у цьому матчі. Далі на полі панувала боротьба, якої було більше, ніж самого футболу, а "Легіон" забив другий м'яч ближче до перерви. Саме з рахунком 2:0 і завершився перший тайм. 
 
 
Здавалося, що в другому таймі "Легіон" має збільшити перевагу, оскільки господарі мали довгу лавку запасних,  а "Стимул" зміг зібрати на гру лише одинадцять гравців, однак вийшо зовсім по іншому. В середині другого тайму Микола Сівач точним ударом скоротив відставання у рахунку, м'яч після його удару від стійки влетів у ворота, а ще через деякий час Сергій Міщук завершив стрімку атаку плахятянців другим забитим м'ячем. Міг "Стимул" забити і третій м'яч, та в останній момент нападнику забракло точності. "Легіон" же забив після тривалої навали на ворота плахтянців і став грати на утримання рахунку. Домомагав цього дня господарям і арбітр, який, особливо під кінцівку матчу, вперто не помічав фоли з боку бородянців. Матч так із закінчився з рахунком 3:2, однак плахтянцям немає за що дорікнути : вони зіграли з бажанням та самовіддачею. 
 
Матч прокомантував гравець "Стимула" Назар Горбецький, який цього дня грав на незвичній для себе позиції голкіпера : 
"Поразка завжди неприємна, але потрыбно її приймати. Гра була рівною, ми грали без замін, і тому нам довелося розраховувати сили на увесь матч. Після першого тайму необхідно було наздоганяти суперника, відіграти два м’ячі було не легко і на це пішли всі наші сили, Тому нам і не вдалося втримати справедливу нічию."
Останні зміни Вівторок, 11 серпня 2020 05:55
Прочитано 1244 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі