Опубліковано в СПОРТ

Команда Макарівського району зайняла призове місце в обласному етапі всеукраїнських змагань, присвячених 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Четвер, 20 лютого 2020 09:51 Автор

Команда Макарівського району стала третьою в обласному етапі всеукраїнських змагань, присвячених 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Змагання пройшли 15 лютого у Немішаєві. Найвищого успіху Макарівський район досяг у шахах – Анатолій Зарицький став переможцем шахового турніру, а в турнірі із шашок, у якому змагалися жінки, бронзовим призером стала Ольга Корецька.
Ще одну медаль для нашої команди Ольга Корецька здобула у змаганнях з настільного тенісу серед жінок. А у змаганнях серед чоловіків 4-те місце виборов Михайло Корецький.
На жаль, з певних причин наша команда не мала представника у змаганнях із гирьового спорту. Однак, не дивлячись на це, Макарівський район зайняв загальнокомандне третє місце. Другою стала команда Баришівіського району, а переможцем стали наші сусіди – представники Бородянського району.
Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів!

Останні зміни Четвер, 20 лютого 2020 09:55