Опубліковано в СПОРТ

Об'єднаний кубок Макарівського та Бородянського районів стартував 7 квітня

Вівторок, 09 квітня 2019 16:05 Автор 

Об'єднаний кубок Макарівського та Бородянського районів стартував у неділю, 7 квітня.

У Бородянці СК "Юніор" та ФК "Грузьке" протистояли місцевим командам : "BORDO" та "Будівельнику" .

СК "Юніор" поступився "BORDO" з рахунком 0:3, однак все мало бути зовсім інакше. Макарівську команду підвела жахлива реалізація власних моментів. А от бородянці своїх нагод не змарнували і отримали значну перевагу перед повторним матчем.

ФК "Грузьке" поступилося з рахунком 0:2 , більшу частину матчу провівши в обороні. "Грузькому" пощастило і ні водночас : "Будівельник" міг перемагати із більш розгромним рахунком, однак другий м'яч господарі забили за кілька секунд до фінального свистка. Очевидно, що відіграватися із 1:0 було б куди простіше...

У Гавронщині досить сенсаційно плахтянський "Стимул" здобув перемогу у зустрічі з ФК "Бабинці". У першому таймі був встановлений рахунок 2:1 на користь нашої команди, а в другому таймі забитих м'ячів не було.

Ну і втратив практично будь-які шанси на вихід до наступного етапу кодрянський "Партизан" , який був розгромлений "Рубіном" (Пісківка) з рахунком 0:6.

Як би там не було, а все вирішиться у матчах-відповідях. Сподіваємося на те, що якомога більше команд макарівщини пройдуть до наступного етапу.

Прочитано 131 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі