Опубліковано в СПОРТ

В Макарові нагородили найкращих спортсменів мотоспорту Європи та України

Понеділок, 26 грудня 2016 13:01 Автор 

Швидкість, драйв, яскраві мотоцикли і нестримне бажання руху. Для більшості з нас це екзотичне явище і викликає почуття захоплення, можливо страху і цікавості. Але, всі, хто хоча б раз у житті “осідлав залізного коня”, запевняють, що закохуються у мотоциклетний вид спорту назавжди.

24 грудня в Макарівському районному будинку культури Асоціація мотоциклетного спорту України нагородила понад 150 найкращих спортсменів, у тому числі чемпіонів Європи та України, які досягли результатів у цьому екстримальному виді спорту за 2 останніх роки.

Чому це свято мотоспорту відбулось саме у Макарові? Голова Асоціації Петро Горбатенко – неодноразовий переможець і призер чемпіонатів Світу та Європи з мотоспорту, наш земляк, який бажає популяризувати цей вид спорту в нашому районі. Крім того, Асоціація офіційно зареєстрована в Макарові і не так давно у 2015 році один із етапів змагань проходив на мототрасі в районі с. Фасівочка Макарівського району.

На прес-конференції, яка передувала нагородженню переможців у різних категоріях, голова Асоціації зазначив, що задоволений співпрацею з Макарівщиною і поділився грандіозними спільними з очільником району Олександром Гулаком планами на майбутнє. Спорт на Макарівщині потрібно розвивати, для цього в районі є перспективи. Побудовану трасу потрібно використовувати. Тому вже цієї весни з Олександром Гулаком вони планують відкрити дитячу мотошколу.

«Я маю таке передчуття, що Макарівщина здатна виховати чемпіона світу з мотоспорту і ми для цього маємо прикласти максимум зусиль. Приємно, що влада в районі розуміє важливість розвитку спорту і виставляє правильні пріоритети», - розповів Петро Горбатенко.

Наймолодшою призеркою змагань та володаркою кубку з мотоспорту в Україні стала Каріна Мельникова із міста Бобринець Кіровоградської області.

Дівчинці 7 років і почала вона займатись цим видом спорту лише рік тому. Тато Олександр розповідає: «Мотоспорт змінює дитину на очах: робить її активною, комунікабельною, вона росте індивідуальністю і ми батьки цьому раді. За рік досягти таких результатів – це реально круто!». «Такий вид спорту потребує значних капіталовкладень. Я готовий підтримувати розвиток будь-якого виду спорту в районі. Але в цьому має бути зацікавленість і підтримка громади. Ми готові шукати юні таланти у нас на Макарівщині, розвивати їх і підтримувати. Тому, плануємо розвивати дитячий мотоспорт. Навчання у школі буде безкоштовним. Але, хотів би зараз розуміти, яка зацікавленість у цьому батьків і дітей. Адже школу відкривати потрібно, насамперед, для когось, а не просто так. Усі, хто має плани навчати своїх дітей мотоспорту, звертайтесь безпосередньо до мене, пишіть про свої побажання на мою особисту сторінку у Facebook», - розповів Олександр Гулак. Маємо надію, що у нас в Макарові підростають маленькі чемпіони, які не втратять свій шанс на успіх.

{gallery}moto{/gallery}

 

Останні зміни Понеділок, 26 грудня 2016 14:45
Прочитано 723 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Коментарі  

# Максим 26.12.2016, 13:29
Спорт - це чудово! Але й про інші дисципліни не слід забувати. Наприклад, в районі, якщо не помиляюсь, відсутній жоден діючий басейн. В с. Калинівка занепадає чудовий спорткомплекс, побудований ще в радянські часи. Хоча для відновлення комплексу необхідно чимало коштів але, можливо, це дешевше, ніж створювати нове. Наразі я та моі знайомі змушені возити своіх дітей в басейн до Києва чи інших районів регіону :(
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі