Опубліковано в СПОРТ

Стартував традиційний турнір з міні-футболу пам'яті Андрія Зарицького

Понеділок, 26 листопада 2018 14:30 Автор 

Стартував традиційний турнір з міні-футболу пам'яті Андрія Зарицького, в якому беруть учать 10 команд. 4 з них представляють Макарів : ФК "Макарів" , СК "Юніор-1" , СК "Юніор-2" , "Легіон" . По одному представнику мають Пашківка, Королівка , Копіївка, Людвинівка, Копилів та Плахтянка - відповідно "Юність" , "Прайд" , "Копіївка" , "Людвинівка" , "Альтіс" та "Сталь".

24 листопада відбулося 10 матчів. У стартоваому поєдинку минулорічний переможець турніру сенсаційно поступився "Прайду" з рахунком 2:3.

Досить рівний матч показали "Копіївка" та "Сталь" , про що свідчить і рахунок - 3:4 на користь плахтянців.

Пашківська "Юність" не мала особливих проблем із другою командою "Юніорів", а точніше проблеми "придумали" собі самі юніорівці : 3 із 4 пропущених м'ячів залетіли в пусті ворота, після того, як голкіпер покидав ворота, аби допомагати своїм польовим гравцям.

Надзвичайний характер продемонстрували футболісти Людвинівки, які знайшли в собі сили та бажання відігратися після трьох пропущених впродовж хвилини м'ячів від "Альтіса"! 4:3 , перемога "Людвинівки"!

Матчем змарнованих моментів можна назвати зустріч ФК "Макарів" та "Легіона". Підсумковий рахунок 2:1 на користь ФК "Макарів" , хоча забитих м'ячів могло би бути значно більше як в одні, так і в інші ворота .

Найкраще в турнірі стартував СК "Юніор-1" , який просто таки розтрощив "Копіївку" ! "Копіївка" то змогла забити 3 м'ячі, однак пропустала на цілих 10 більше ... 13:3 !

"Прайд" здобув другу перемогу у матчі проти СК "Юніор-2" і впевнено заявив про свої амбітні плани на потрапляння у півфінал. А от юніори для цього мають добряче постаратися, та і вже далеко не все залежить від них... Це ж саме стосується і "Легіону".

"Сталь" не здалася без бою, але таки програла "Альтісу". Тепер у групі Б одразу 3 команди мають по 3 очки, і всі питання щодо путівок у півфінал будуть вирішуватися наступного ігрового дня.

Другу перемогу здобула і "Юність" , яка в напруженому матчі переграла ФК "Макарів". Тепер "Юність" та "Прайд" очолюють групу А, одразу за ними - ФК "Макарів".

А закінчився ігровий день ще однією перемогою СК "Юніор-1", цього разу над ФК "Людвинівка" з рахунком 0:3. "Юніор-1" із 6 набраними очками очолив групу А.

 

Останні зміни Понеділок, 26 листопада 2018 14:35
Прочитано 167 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі