Опубліковано в СПОРТ

Перший турнір з художньої гімнастики провели на Макарівщині

Вівторок, 30 жовтня 2018 14:07 Автор 

28 жовтня 2018 року у стінах Макарівської спортивної школи було людно, як ніколи. Зібралися батьки, рідні, близькі та друзі юних спортсменок нашого містечка. І це не дивно, адже там відбувся І турнір з художньої гімнастики «Makariv Maria Gymnastics Team» серед дівчат. Уперше Макарівщина зустрічала юних гімнасток з Борисполя, Києва та Пущі-Водиці.

 

Поєдинок розпочався о 12:00, перед ним із вітальним словом виступила Майстер спорту з художньої гімнастики, головний тренер СК «Макарів Джіль», суддя І категорії Оксана Геря й зазначила, що головними завданнями гімнастики в дошкільному віці є охорона й зміцнення здоров'я дітей, загартовування організму, формування правильної постави, всебічний фізичний розвиток, вироблення початкових навичок особистої й громадської гігієни.
Оскільки змагання проходили з художньої гімнастики, то варто трохи про неї дізнатися. Художня гімнастика порівняно молодий вид спорту, офіційне її визнання відноситься до 1947 р. Вона вирішує завдання загальної фізичної підготовки, спрямована на оволодіння спеціальними руховими навичками без предметів і з предметами (обруч, скакалка, м'яч, булави, стрічка і т. д.) Відмінною особливістю її є неодмінна умова використання музики при виконанні рухів. Спочатку вони були запозичені з вільних вправ спортивної гімнастики і з найпростіших акробатичних вправ. Зараз вона має в своєму розпорядженні специфічні, властиві тільки їй, форми рухів, особливо це стосується вправ з предметами. Усі рухи, які застосовуються в художній гімнастиці, характеризуються цілісністю, логічністю їхніх зв'язків і динамічністю виконання.
Під час змагання дівчатка вражали суддів твоїми навичками та вміннями, а головне - талантом та силою волі.
У ролі журі були: Шишко Олена - Майстер спорту України з художньої гімнастики, головний тренер команди з Києва СК «Діамант», суддя І категорії; Руденко Інеса - Міжнародний майстер з танцювального спорту, головний тренер команди м. Бориспіль СК «Діамант», суддя І категорії; Шваєцька Каріна - Майстер спорту з художньої гімнастики, старший тренер СК «Імперія Грації», суддя ІІ категорії; Нетаврована Марі - Майстер спорту з художньої гімнастики, тренер, хореограф СК «Імперія Грації»; Оксана Геря - Майстер спорту з художньої гімнастики, головний тренер СК «Макарів Джміль», суддя І категорії.
По завершенню поєдинку відбулася дискотека та фуршет. Після цього були оголошені результати.

Переможцями від нашого містечка стали: Ващенко Олександра, Ковальова Каріна, Семенова Софія, Урсой Олександра, Мількевіч Софія, Синько Кіра, Ковтун Анастасія, Сокирки Тетяна, Мудрак Марія, Мудрак Соломія, Зайцева Дар‘я, Кармашова Поліна, Теремок Діана, Шабанова Марія.
Вітаємо наших дівчаток і бажаємо величезних перемог у спорті!

Останні зміни Вівторок, 30 жовтня 2018 14:21
Прочитано 332 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі