Опубліковано в СПОРТ

Збірна ветеранів Макарівського району провела черговий матч в рамках чемпіонату Київської області

Понеділок, 29 жовтня 2018 11:26 Автор 

Збірна ветеранів Макарівського району провела черговий матч в рамках чемпіонату Київської області. На своєму полі наша команда приймала гостей із Вишгородського району.

Попри те, що гості вважалися явними фаворитами, наша команда змогла дати їм справжній бій.
Як і прогнозувалося, вишгородці більше атакували та контролювали м’яч. Наслідком того став їх перший забитий м’яч, який, до слова, був досить сумнівним : із дальнім ударом голкіпер нашої команди впорався, а от із добиванням – ні. Не зафіксований офсайд залишиться на совісті лайнсмена...

Макарівська ж дружина відповідала рідкими, однак від того не менш гостими атаками. Одного разу арбітр зафіксував офсайд, якого і близько там не було, чим перервав вихід віч на віч з голкіпером Сергія Кузьмича.
Однак рахунок макарівчани таки зрівняли. Із лівого флангу пішов навіс до штрафного. Голкіпер виш городців, здавлося, зміг ліквідувати загрозу, зігравши на виході кулаком. Однак м’яч відлетів точнісінько на голову Сергію Кузьмичу, який ударом головою відправив шкіряну сферу у вже пусті ворота !

У другому таймі досить довго тримався нічийний рахунок. Вишгородці безрезультатно атакували, макарівчани огризалися контратаками, які кілька разів дивом не закінчилися голом. Правило “не забиваєш ти- забивають тобі” спрацювало і цього разу : гості забили двічі протягом 2 хвилин.
За кілька хвилин до фінального свистка Сергій Кузмич рідкісним за красою ударом в дальню дев’ятку відродив у матчі інтригу, однак вже через 2 хвилини збірна Вишгородського району забила 4-й м’яч у наші ворота та зняла всі питання щодо  переможця .

Прочитано 213 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі