Опубліковано в СПОРТ

“Альтіс” завоював Суперкубок !

Субота, 20 жовтня 2018 14:16 Автор

Традиційний матч між чемпіоном району та фіналістом кубка відбувся в Макарові. У матчі за почесний трофей зустрічалися “Партизан” із Кодри та “Альтіс” із Копилова. Перші 5 хвилин в атаці провів “Альтіс”. Однак після цього, несподівано для всіх, ініціативу перехопив “Партизан”. Кодрянці повністю переграли опонентів, і мали 3-4 надзвичайно гострі моменти. “Альтіс” рятувала і поперечина, і захисник, який вибивав м’яч уже з порожніх воріт … Але, як це іноді трапляється в футболі, переважає одна команда, а забиває інша. Так сталося і цього разу. “Альтіс” зміг скористатися непорозумінням, що виникло у грі : боковий арбітр спершу показав, що аут мають виконувати гравці “Партизана” , однак моментально змінив рішення і “Альтіс” зміг витиснути з цієї ситуації максимум. Сергій Горбецький опинився на ударній позиції у штрафному майданчику та отримав удар по нозі, за що був призначений пенальті. Павло Гноєвський потужним ударом у правий від голкіпера кут вивів “Альтіс” вперед.

Другий тайм був абсолютно протилежний першому. Копилівці в самому дебюті тайму змогли забити другий м’яч. Відзначився Олексій Поштар. І от після цього моменту ініціативою заволодів “Альтіс”. Натомість в кодрянців атаки ставали все менш гострими. Здійснені заміни принесли значно більше користі копилівцям. Саме біло-сині в другому таймі виглядали краще, створивши багато моментів біля воріт “партизанів”. А під завісу поєдинку арбітр призначив сумнівний штрафний на користь “Альтіса”. Як би там не було, але капітан копилівців Павло Гноєвський своїм фірмовим ударом поклав м'яч точнісінько в дальнюю дев'ятку, встановивши остаточний рахунок матчу – 0:3 !

Таким чином “Альтіс” завоював за цей рік вже 4-й трофей. До Кубку пам’яті Героїв Небесної Сотні, Кубку району та Чемпіонського титулу “Альтіс” додав і Суперкубок !

Останні зміни Субота, 20 жовтня 2018 14:20