Опубліковано в СПОРТ

Хочете перевірити, чи зараховується вам страховий стаж на роботі? Підключіть безкоштовне смс інформування на свій мобільний

Середа, 17 жовтня 2018 08:08 Автор 

Всі пенсіонери та застраховані особи за бажанням зможуть отримувати смс-повідомлення про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати органи Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.
Сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.
По-перше, громадяни будуть оперативно проінформовані про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем. Адже щомісяця застрахована особа буде отримувати повідомлення про зарахований страховий стаж, який необхідний при призначенні пенсії. Відсутність повідомлення про нарахований страховий стаж є приводом для звернення до свого роботодавця для з‘ясування причин.


Для отримання СМС від Пенсійного фонду необхідно надати згоду одним з доступних способів:
• або через веб-портал електронних послуг ПФУ з допомогою електронного цифрового підпису, де в особистому кабінеті заповнюються відповідні поля;
• або через особисте звернення до сервісних центрів органів Пенсійного фонду та заповнення заяви встановленого зразку.


За інформацією Києво-Святошинського обєднаного управління Пенсійного фонду України

Прочитано 308 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі