Опубліковано в СПОРТ

СК "Юніор" та збірна ветеранів Макарівського району продовжують відстоювати честь нашого району на обласних змаганнях

Понеділок, 01 жовтня 2018 06:11 Автор 

СК "Юніор" та збірна ветеранів Макарівського району продовжують відстоювати честь нашого району на обласних змаганнях.

У Макарові збірна ветеранів нашого району приймала команду Баришівського району. Баришівські ветерани є чинними чемпіонами області, тож і не дивно, що вони цього дня домінували на полі. Як і у двох попередніх матчах збірної ветеранів, сьогодні було забито 7 м'ячів. Однак, якщо тоді наша команда двічі поступилася з рахунком 1:6, то сьогодні в наших воротах побувало 7 сухих м'ячів . Особливо в гостей постарався Юрій Лазебнов, який забив 5 м'ячів і очолив рейтинг бомбардирів. Мали кілька можливостей і наші ветерани, однак хоча б на м'яч престижу не спромоглися.

 

СК "Юніор" в дуже напруженому матчі в Бородянці мінімально поступився місцевій команді. Гра була загалом рівною, часом навіть за переваги макарівчан. Цього дня на висоті були голкіпери обох колективів , які часто рятували свої команди від пропущеного голу. Все ж, бородянці забили на 82-й хвилині . Антон Титенко після навісу до штрафного майданчика спіймав м'яч на дальній стійці після навісу та переправив його у ворота .
Досить прикрий результат, оскільки як за грою , так і за кількістю моментів СК "Юніор" якщо не переважав, то явно не поступався ФК "Бородянка" . Підвела лише реалізація, яка сьогодні виявилася ключовою.

 

Наступного тижня СК "Юніор" прийме "Беркут-Легіон" із Броварів , а ветерани завітають на гостини до "Патріота-35" із Баришівського району.

Останні зміни Понеділок, 01 жовтня 2018 06:32
Прочитано 213 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі