Опубліковано в СПОРТ

Футбольний підсумок за минулий тиждень

Понеділок, 24 вересня 2018 14:15 Автор

Невдалим видався недільний день для команд, що захищають честь Макарівщини на обласній арені.

СК "Юніор" у Першості Київщини приймав на Центральному стадіоні імені М. Бруквенка лідера Першої ліги, команду "Асканія-Флора" із Калинівки, Броварського району.
Перший тайм пройшов за цілковитої переваги гостей. На 12-й хвилині вони повели в рахунку і надалі почували себе надзвичайно впевнено. Вони мали багато моментів, однак пробачали "юніорів". Макарівська команда ж за 1-й тайм так і не завдала жодного удару в площину воріт.
У другому таймі СК "Юніор" виглядав значно краще. З'явились удари, гру вдалось відсунути від власних воріт. Та калинівці продовжували грати в свою гру, час від часу тривожачи оборону СК "Юніор". Зрештою, матч так і закінчився з рахунком 0:1 , а "Юніор" опустився в таблиці на 8 сходинку.

Ще гірше склалися справи у збірної ветеранів 35+. Вони вже вдруге поспіль цього сезону поступилися з рахунком 1:6 , цього разу - збірній Вишгородського району. Як і в першому матчі, 4 м'ячі наша команда пропустила у 1-му таймі, ще 2 - у другому . А гол престижу для збірної Макарівського району забив Олександр Кривенко.

Останні зміни Понеділок, 24 вересня 2018 15:01