Опубліковано в СПОРТ

Результати заключного туру першого етату Першості Київщини з футболу

Понеділок, 17 вересня 2018 08:11 Автор

Заключний тур першого етапу Першості Київської області з футболу подарував нам надзвичайно приємну новину. СК "Юніор" здобув у Василькові перемогу над місцевою "Системою" і потрапив до вісімки кращих команд Першої ліги.

Команди розпочали матч досить обережно. Це і не дивно, адже обидва колективи прекрасно розуміли, що на кону стоїть путівка в наступний етап змагань ! Відносно рівна гра, з мінімальною перевагою макарівської команди тривала до 35-ї хвилини, аж поки "юніори" не повели в рахунку. Сергій Малиновський вивів "Юніор" вперед, пішовши на м'яч, який , здавалося, вже покидав межі поля !
Після цього гра значно пожвавилася, адже "Система" уже була повинна забивати .Однак зробити їм це так і не вдалося. А "Юніор" також не залишився в боргу, відповівши кількома преспективними, однак безрезультатними атаками.

Другий тайм розпочався , як це не дивно, з атак макарівської команди. І вже за три хвилини Богдан Пилипчук красивим ударом у дальній кут воріт подвоїв перевагу нашої команди.

А далі був пропущений пенальті , 40 хвилин нервів та боротьби. Та цього дня перемогу судилося здобути нашій команді. 1:2 і СК "Юніор" потрапляє до 8-ки кращих команд, де зіграє ще 8 ігор проти "Аскані-Флори" з Калинівки , яготинського "Кристала" , "Беркута-Легіону " з Броварів і ФК "Бородянка".

А от "Альтіс" та "Здвиж" останні свої матчі, відверто кажучи, провалили. Обидва колективи не змогли зібрати на гру оптимальний склад , тому і поступилися 0:5 та 8:1 відповідно.

Останні зміни Понеділок, 17 вересня 2018 08:25