Опубліковано в СПОРТ

В Макарові стартував чемпіонат Київської області з футболу серед ветеранів

Неділя, 09 вересня 2018 16:27 Автор

8 вересня стартував чемпіонат Київської області серед ветеранів віком 35+ .
Приємно відзначити, що Макарівський район є постійним учасником цих змагань і 2018 рік не став винятком.

У першому турі до команди Макарівщини завітали гості з сусіднього Бородянського району.

У першому таймі проявився один із головних недоліків нашої збірної - зіграність команди. Часто атаки нашої команди завершувалися, так і не розпочавшись , оскільки партнери не розуміли один одного. Зате чудово розуміли один одного бородянці , які змогли забити в першому таймі 4 м'ячі ... Особливо помітним у їх складі був 20-й номер Віталій Пісковець, який на позиції нападника, не дивлячись на свій вік, мабуть, дав би фору багатьом молодим гравцям ! Із моментів нашої команди в 1-му таймі можна згадати удар в поперечину після подачі з кутового, а також кілька дальніх ударів , яким так і не судилося обернутися в забитий м'яч.

Другий тайм вийшов значно кращим. Особливо його початок, коли Євгеній Сологуб ударом з-за меж штрафного майданчика скоротив відставання у рахунку ! М'яч , здавалося, летів прямо до рук воротаря, однак, перед самісіньким стражем воріт змінив траекторію і затріпотів у сітці . Але радіти довелось не довго, адже вже за хвилину рахунок став 1:5, а ще через 10 хвилин - 1:6. Однак варто зауважити, що у другому таймі команда Макарівщини виглядала значно краще , ніж у першому. Більше часу наші футболісти проводили з м'ячем , декілька моментів могли завершуватися взяттям воріт, однак , не судилося. Арбітр зафіксував перемогу збірної Бородянського району з рахунком 1:6.
Однак це лише перша гра, попереду - 7 матчів. І хотілося б вірити, що попереду буде не одна перемога !