Опубліковано в СПОРТ

Результати виступу команд Макарівщини у Першості Київщини цього вікенду

Понеділок, 20 серпня 2018 07:26 Автор

Вкрай слабким можна назвати виступ команд Макарівщини у Першості Київщини цього вікенду.
Приводів для радощів зовсім обмаль, якщо такі взагалі знайдуться в обличчі технічної перемоги ФК “Здвиж”. Маковищанці отримали 3 очки та технічну перемогу 3:0 , оскільки “Стара Боярка” достроково припинила участь в турнірі.
Цілком протилежна стуація із ФК “Макарів”, який мав би на цих вихідних розпочинати осінню частину першості матчем протии яготинського “Кристала”. Однак,як уже повідомлялося раніше, ФК “Макарів” боротьбу не продовжує, маючи в 5 заключних матчах (у тому числі й цьому) технічні поразки 0:3.
Ну а тепер перейдемо до матчів, які все ж таки відбулися.
СК “Юніор” завітав до Пустоварівки і привіз звідти цілих чотири м’ячі... Матч в “Юніорів” не заладився з перших хвилин : вже на 12-й хвилині у їх ворота був призначений одинадцятиметровий удар. Тут (вже не вперше за сезон) найкращим чином проявив себе голкіпер Олександр Захарченко, який вийшов з дуелі переможцем! Але радіти довелося не довго, адже вже за 3 хвилини господарі поля вийшли вперед. Відзначився Бугаєнко. Таким рахунок протримався до середини другого тайму, аж поки на 60-й хвилині перевагу “Колоса” не подвоїв Діякончук. Ну а вже в останню десятихвилинку ті ж самі пустоварівці забили ще по одному м’ячу кожен.
“Альтіс” хоч і дав бій лідеру своєї групи “Асканії-Флорі” із Калинівки на стадіоні в Мотижині, однак хоча б одне очко здобути не зміг. У середині першого тайму за гостей відзначився Кушка. 0-1, мінімальна перемога “Асканії”.
Зрозуміло, що ФК “Макарів” та “Здвиж” вже ні за яких умов не ввійдуть в 4-ку кращих команд своїх груп, чого не можна сказати про СК “Юніор” та “Альтіс”. СК “Юніор”, як і до цього туру, відстає лише на 1 очко від 3 та 4 позиції, до того ж, маючи значно сприятливіший календар за своїх конкурентів. Ситуація проста: обіграй у 3 матчах суперників, які знаходяться нижче за СК “Юніор” в турнірній таблиці – і є гарантований вихід до наступного етапу змагань. Однак необхідно правильно налаштуватися, адже в першому колі макарівчани здобули лише 2 очки у матчах із “Здвижем” , “Системою” та “Динамо” !
Значно складніша, однак не нездійсненна задача на прохід далі у “Альтіса”. Так, необхідно перемагати таких суперників, як “Кристал” та “Бородянка” і ця умова є, швидше за все, обов’язковою. Однак, характер, який у копилівців був присутній завжди – також не останній фактор !

Наступних вихідних із району на обласній арені зіграє лише “Здвиж”.