Опубліковано в СПОРТ

Команди Макарівщини продовжують виступи у Першості Київської області з футболу

Неділя, 12 серпня 2018 19:38 Автор 

Після літньої перерви команди Макарівщини продовжують виступи у Першості Київської області з футболу.
На жаль, не всі колективи залишилися “в строю”. Так, ФК “Макарів”, команда із найбільшим досвідом виступів на обласній арені, повідомила про відмову продовжувати участь у змаганнях. Тепер Макарівський район предсталяють 3 команди : СК “Юніор” (Макарів) та ФК “Здвиж” (Маковище) у групі А, а також “Альтіс” у групі Б.
6 серпня у групі А був проведений 12 тур. СК “Юніор” гру пропускав, а от “Здвиж” ... маковищанці привезли із Богуслава від місцевих “Гончарів” 11 сухих м'ячів ! Гра пройшла, як кажуть, “в одні ворота “ : “Здвиж” майже весь матч удесятьох, а догравав зустріч узагалі удев’ятьох...
Сьогодні, 12 серпня, у групі А був проведений 13 тур.
На стадіоні “Козак Арена”, що у Петропавлівській Борщагівці, CК “Юніор” грав протии команди “Арсенал-Мала Снітинка”, що представляє Фастівщину.
“Арсенал” досить швидко вийшов вперед, але макарівчани блискавично відігралися. Забив Богдан Пилипчук. Вже через кілька хвилин “Юніор” був попереду, бо другий м’яч у ворота “Арсеналу” забив Ярослав Шалон. “Арсеналу” вдалося зрівняти рахунок під закінчення 1-го тайму, однак у “Юніорів” все ще було попереду ... Другий тайм розставив все на свої місця . Команда з Макарова перегравала “Арсенал” на кожному клаптику поля, результатом чого стали ще 5 забитих м’ячів ! Відзначилися Ярослав Шалон, Микола Хмільовський(двічі), Богдан Пилипчук, Сергій Малиновський.
Таким чином, СК “Юніор” набирає 15 залікових пунктів і посідає 5-те місце в групі А. Однак все ще може змінитися у значно кращий бік – 4-те та 3-тє місце на відстані 1 очка.
Не перестає засмучувати “Здвиж” ... Цього разу команда із Маковища пропустила 8 м’ячів , і,знову ж таки, не спромоглася хоча б на гол престижу... 5 пропущених у першому таймі, 3 – в другому. “Здвиж” впевнено закріпив за собою останню сходинку групи А ...

Останні зміни Неділя, 12 серпня 2018 19:45
Прочитано 241 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі