Опубліковано в СПОРТ

Першість Київщини з футболу триває

Понеділок, 18 червня 2018 12:09 Автор

Досить напруженим видався вчорашній футбольний вечір в групі А дев'ятого туру першості Київщини. Двобій СК "Юніор" та ВК "Система" (м. Васильків) приніс вболівальників чималу кількість видовищних моментів. Це і часті зіткнення суперників у боротьбі за м'яч, не використані гольові моменти, принципове протистояння, періодичні жовті картки від суддів та квіти... Саме так, букетами запашних торянд привітали господарі поля бокових арбітрів - жінок!
Тим не менше, з перших хвилин матчу ініціативою заволоділи господарі і перший влучний удар у ворота "Системи" завдав Сергій Малиновський. Продовжуючи натиск, подвоїв рахунок Олександр Богдюк. Та гості, скориставшись неузгодженими діями воротаря, свого шансу не впустили і віддячили забитим м'ячем.

Далі дії обох команд розгорталися з очевидною характерністю. Макарівці намагалися контролювати хід гри, однак вдалий постріл, адресований у їх ворота, урівноважив шальки терезів.
Другий тайм передбачав запеклу боротьбу за зміну рахунку. По-спортивному розлючені суперники здаватися не збиралися. Хоч і вдалося васильківському футболісту забити черговий гол та макарівці продовжували наполегливу боротьбу. І вже майже наприкінці матчу знову вдалося влучити у сітку гостей, гравцю СК "Юніор", Роману Підоріну і зрівняти рахунок - 3:3. Варто відзначити, що напередодні футболісти СК "Юніор" зустрілися у черговому простистоянні в рамках першості з футболу Макарівського району з ФК "Партизан" (Кодра). Обидві команди продемонстрували пристойний і коректний футбол. Тут відзначився дублем Роман Підорін. Допоміг своєму колезі забивати м'ячі Ігор Солоненко. Таким чином команда впевнено і без особливих труднощів перемогла "Партизана", хоч останній і зумів завдати удар у відповідь, та цього виявилося недостатньо. 3:1.

Більш ніж спокійною була гра восьмого туру в групі Б між ФК "Макарів" та ФК "Іванків". Відкрив рахунок цієї зустрічі Олександр Карпенко. Він же подвоїв рахунок у другому таймі. Майстерно реалізовуючи усі гольові моменти, макарівці продовжували порушувати спокій гостей. Сусіди-суперники спробували кілька разів заволодіти м'ячем і впритул наблизитись до господарів. Та спритний захист останніх не дозволив довести справу до кінця.
4:0. Саме з таким рахунком залишили поле футболісти після вчорашньої гри. Що ж до інших зустрічей, то "Здвиж" зіграв з командою "Динамо" (Фастів) з рахунком 1:3.
"Альтіс" переміг "Діназ-2" (Вишгород), забивши вдвічі більше ніж отримав - 4:2.

Останні зміни Субота, 23 червня 2018 08:21