Опубліковано в СПОРТ

Відкритий урок вихованців танцювальної студії "Art dance"

Середа, 13 червня 2018 16:53 Автор 

Почувши словосполучення "бальні танці", у нас відразу виникають асоціації з розкішними жіночими сукнями, краватками-метеликами у чоловіків, граційністю та красою.
Сьогодні макарівці мали можливість насолодитись цією красою під час демонстрації вихованцями танцювальної студії "Art dance" своїх вмінь та навичок.

Юні танцюристи-спортсмени, під керівництвом тренера Віталія Тимчука, взяли участь у відкритому уроці.
Гарно вбрані, зі стильними зачісками, хлопці та дівчата показали, що навчилися протягом року. Тут і джайв, і ча-ча-ча, вальс, квікстеп. Протягом останніх тижнів почали вивчати танго та самбу. Запальна музика, чітки рухи, щирі посмішки забезпечили усім присутнім гарний настрій та позитивні емоції. По завершенню заходу тренер нагородив своїх вихованців кубками, грамотами та солодкими дарунками.

- Ці нагороди, - сказав Віталій Тимчук, - за вашу працю протягом року, за ваш ріст, за бажання йти до перемоги.

За цей танцювальний сезон вихованці студії, що працює на базі спортивного клубу "Fit time", завоювали чималу кількість призових місць на турнірах в Києві, області та за її межами. Мають такі високі спортивні досягнення завдяки виснажливим тренуванням, що проходять тричі на тиждень. Крім цього проводяться індивідуальні заняття, які дозволяють тренеру чітко, оперативно та якісно корегувати та вдосконалювати танцювальні рухи своїх підопічних.

Попереду у танцюристів танцювально-оздоровчі збори у мальовничих Карпатах, літні тренування та поступова підготовка до нового сезону з перемогами і здобутками.

 

 

Останні зміни Середа, 13 червня 2018 18:09
Прочитано 374 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі