Опубліковано в СПОРТ

На міжнародному турнірі з тхеквондо копилівська школярка завоювала бронзу

Вівторок, 12 червня 2018 07:33 Автор 

Кожен навчальний заклад пишається своїми вихованцями. Копилівська ЗОШ І-ІІІ ст. не виключення. А віднедавна цей навчальний заклад прославляє своїми досягненнями вже за межами України, тендітна, юна спортсменка, Вікторія Гуцалюк.
Дівчинка з п'яти років займається олімпійським тхеквондо в спортивному клубі "Орлан" (с. Боярка) ДЮСШ Києво-Святошинського р-ну під керівництвом тренера Артема Процуна.

Вікторія щойно повернулася з словацької Братислави, де 9-10 червня відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ "Bratislava Open Cup & Korean Ambassador Cup 2018". Клуб "Орлан" завоював 7 медалей серед 44 команд з 13 країн. Копилівська школярка взяла бронзу.
Кількома тижнями раніше вихованка Артема Процуна разом з ще одним копилівським учнем, Тимофієм Корв'яковим, у складі команди стали чемпіонами України з фрі-файту. Цю перемогу бачили усі глядачі телеканалу "Інтер".

Тренер чемпіонів велике значення надає навчально-виховному процесу, який проходить у спортивно-оздоровчому напрямі і при цьому наголошує: перемагати може кожен, головне не здаватися і впевнено йти до своєї мети.

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 19:08
Прочитано 555 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі