Опубліковано в СПОРТ

У Макарові безкоштовно вчили навичкам самооборони

Понеділок, 11 червня 2018 13:04 Автор 

Хочеш навчитися захищати себе. Навчись. Звісно, якщо ти готовий працювати над собою. Цієї неділі на центральному стадіоні "Колос" для дітей, жінок та усіх бажаючих провели курс самооборони. Техніку самозахисту демонстрували фахівці своєї справи - Ярослав Носов, тренер Тхеквондо та Антон Головатюк, тренер карате.

 

Саме вони і передавали знання, набуті роками практики, усім охочим. Причому Ярослав приїхав зі своїми вихованцями, котрі, займаються кілька років і вже мають призові місця та вагомі нагороди на обласних та Всеукраїнських чемпіонатах з Тхеквондо. Юним даруванням, які є учнями Вільняньської ЗОШ, було вновинку займатися з іншим тренером - Антоном Головатюком, представником традиційного карате.
І рухи не відразу вдавалися, і над правильністю захвату довелося думати, а тут ще й вчать як відбитися від особи з ножем, як звільнитися, коли тримають за руки, як вправно вивернутися, коли цуприкують за одяг і все це необхідно супроводжувати больовими прийомами, адресованими ймовірному нападнику.

А ось 5-річний Артем з Макарова із усією серйозністю спробував себе захистити, слухав настанови та вправно повторював рухи. Задоволений результатом трішки засумував: хоче навчатися карате, але боїться таких маленьких не візьмуть. Так, дійсно, є такі обмеження. Втім, за словами Ярослава Носова та Антона Головатюка, з вересня місяця цього року зі своїх видів спорту на базі Макарівської ДЮСШ відкриють секції, куди запрошують і таких юних спортсменів. Курс самооборони було проведено за ініціативи Сергія Яценка (Макарів інформаційний). 

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 19:10
Прочитано 275 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі