Опубліковано в СПОРТ

Макарівські каратисти підвищили кваліфікаційний рівень

Вівторок, 05 червня 2018 07:57 Автор 

Цими днями на базі санаторію-профілакторію "Хвиля" (м. Бровари) проходила триденна літня школа для вихованців клубів центрального регіону Кіокушин-кан карате-до України. Тут хлопці та дівчата вчилися нового, набували досвіду та підвищували свою майстерність. Серед таких були і макарівчани, вихованці СК "Арсенал" (тренер Василь Симоненко).
Та на макарівських каратистів чекав ще один захід, де вони сповна показали що вміють, і на що здатні - останній перед літніми канікулами "бій": підвищення кваліфікаційного рівня.
Саме в Макарівській дитячо-юнацькій спортивній школі вчора пройшла атестація на вищу учнівську кваліфікаційну ступінь. Хлопці та дівчата віком від 6 до 14 років успішно виконали екзаменаційні завдання. За технікою виконання, за правильністю рухів, переміщень спостерігали президент Всеукраїнської Федерації Кіокушин-кан карате-до Борис Гладкий спільно з президентом ГО СК "Арсенал".
Допомагав їм у цьому учень Василя Симоненка, багаторазовий призер чемпіонатів України, учасник чемпіонату Європи (саме повернувся зі змагань) Олег Крамаренко.
Відтепер, всі 23 атестованих "арсеналівців" готуються до спортивно-оздоровчого табору, який проходитиме з 27 липня по 7 серпня в на базі "Морська хвиля" в с. Рибаківка Миколаївської обл. Василь Симоненко із задоволенням тренуватиме там не лише своїх вихованців, а й інших бажаючих дітлахів, котрі розуміють, що найкращий відпочинок, це – активне заняття спортом. До того ж, за такі здобутки і стійку життєву позицію, пропаганду здорового способу життя, місцеві спонсори забезпечать дітлахам безкоштовне перевезення до теплого моря, корисного морського повітря та до занять спортом!

Прочитано 372 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі