Опубліковано в СПОРТ

Триває першість Київської області з футболу серед команд вихованців ДЮСШ

Субота, 26 травня 2018 16:02 Автор 

Сьогодні на районному стадіоні було спекотно не лише від палючого сонця, а й від емоцій. Цим ми завдячуємо футболістам - місцевим і...
Триває першість Київської області серед вихованців ДЮСШ. Макарівчани (тренер Микола Синяченко) цього дня приймали на своєму полі. Хлопчаки 2007-2008 р.н. грали з однолітками з с. Гатне Києво-Святошинського р-ну. Незважаючи на значні переваги на початку сутички, наші юніори послабили натиск і допустилися помилок. В результаті маємо поразку - 0:3.
А вже футболісти 2005-2006 р.н. показали дещо кращий результат. Маючи ігрову та територіальну перевагу, хлопці вправно атакували суперників - команду з с. Пісківка Бородянського р-ну, постійно наближаючись до їх воріт. Нарешті, перший гол вдалося забити Максиму Куделіну.
З таким результатом макарівчани вели гру до останнього. Та все ж сусіди спромоглися відповісти. І вже надалі, хоч як не намагалися обидві команди змінити рахунок, їм це не вдалося.

Щодо дорослих футболістів, тут глядачам також було на що подивитись. У черговій сутичці першості р-ну зустрілися СК "Юніор" та ФК "Альтіс" (Копилів).
У цьому протистоянні відзначився Сергій Горобецький, який влучив у ворота своїх суперників двічі: на 28 та 34 хвилинах. Відігратися макарівцям не вдалося, відтак гра так і завершилася рахунком 0:2.

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 19:24
Прочитано 421 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі