Опубліковано в СПОРТ

Делегація з Макарівського району відвідала "Олімпійський день"

Понеділок, 19 червня 2017 08:15 Автор 

17 червня, у місті Вишневе відбувся Олімпійський день. Він щороку проходить майже в 200 країнах світу. Захід проводився відділенням національного олімпійського комітету України в Київській області, за сприяння Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН. В рамках проведення "Олімпійського дня" у Київській області проходили змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, до участі у яких було залучено близько 2 000 осіб – учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту, видатних спортсменів, батьків тощо.
Макарівський район представляла делегація спортсменів із 35 осіб. Це легкоатлети Макарівської районної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивний клуб «Фенікс». Вони відстоювали честь району у забігу школярів на дистанцію 500 метрів та заїзді на інвалідних колясках.

Під час проведення "Олімпійського дня" проводився олімпійський лекторій "Фізичне виховання дітей дошкільного віку в сім'ї", в ньому прийняли участь головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Р.Ткачук та тренер ДЮСШ Т. Рудківська, тренер СК «Фенікс» О.І. Каурайнен.

Родзинкою Олімпійського дня стала можливість кожного вболівальника спробувати свої сили поруч зі спортсменами, взяти участь у майстер-класах та перевірили свої сили ще у баскетболі, стрибках на батуті, гандболі, легкій атлетиці, тхеквондо та інших видах спорту. Адже велика кількість призів чекала й на учасників різноманітних вікторин, конкурсів, олімпійської лотереї та, безперечно, символічного забігу.

Джерело: Сайт Макарівської райдержадміністрації

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:16
Прочитано 598 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі