СПОРТ (51)

Об'єднаний кубок Макарівського та Бородянського районів стартував у неділю, 7 квітня

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В місті Новоград-Волинський пройшов Відкритий Чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате в розділі "куміте". В двобоях змагалися 500 спортсменів з 8 областей України. Макарівчанин виборов 1 місце. 

Оцініть матеріал
(0 голосів)

СК "Юніор" здобув першу перемогу на Меморіалі Кирсанова.

В неділю , 10 березня, СК "Юніор" в рамках Меморіалу Кирсанова зустрічався із ФК "Кудрівка" , що представляє Ірпінь.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Кіокушин карате-до – це східне єдиноборство, яке відрізняється від інших бойових мистецтв тим, що має частку «до», яка означає принцип, шлях. Система цього виду спорту всебічно виховує людину від початку до повного дозрівання й розвитку особистості, претендує на світоглядну роль у житті спортсмена. А от, наприклад, деякі інші єдиноборства використовують уже сформованого бійця, вихованого в інших школах, у комерційних цілях – заради поєдинків, за які спортсмен отримує гонорар. Можливість отримання високих гонорарів за участь у боротьбі представляє основну небезпеку для кіокушин карате-до, сприяючи відтоку кваліфікованих спортсменів зі школи у своєрідний бізнес. Тож, кого виховує цей вид спорту? Далі у матеріалі

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Цього року Макарівщина представлена на Меморіалі Миколи Кирсанова – традиційному весняному турнірі, що проводить Київська обласна федерація футболу, вшановуючи пам’ять футболіста, футбольного функціонера, першого очільника Київської обласної федерації футболу Миколи Миколайовича Кирсанова.
В турнірі приймають участь провідні команди Київської та Житомирської області. Знайшлося місце і для команди з Макарова, а саме для СК “Юніор”.
Варто зазначити, що група у СК “Юніор” – надзвичайно серйозна. У суперники “юніорам” випали “Арсенал-ДЛГ” (Овруч) , учасник Вищої ліги Києво-Святошинського району ФК “Кудрівка” (Ірпінь) , чемпіон Житомирської області ФК “Полісся” (Ставки), та Чемпіон Київської області “Авангард” (Бзів).
Саме іграми проти чемпіонів і розпочали свій турнірний шлях гравці СК “Юніор”. Деталі, далі у матеріалі.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Задивляючись на «імперіалістичні» новинки, ми стали забувати про види спорту, які десятиліттями залучали величезну кількість шанувальників на численні змагання. Адже ці види є, насамперед, дійсно СПОРТОМ, а не шоу для «розпаленої» публіки.

Оцініть матеріал
(0 голосів)
Сторінка 1 із 5

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі