СПОРТ (10)

Минулої п'ятниці у Макарівському районному парку культури та відпочинку пройшов щорічний легкоатлетичний крос, присвячений річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяло близько 200 школярів із закладів освіти району: юнаки та дівчата 7-11 класів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Представники СК «Юніор» (смт Макарів) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті тренерів Вадима Курилова та Сергія Косякова і стали найкращими у своїй ваговій категорії.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

У с. Фасівочка пройшов 4-й (заключний) етап чемпіонату України з кантрі-кросу.
Захід проходив за підтримки Макарівської районної ради та Макарівська селищної ради, які доклали максимум зусиль, щоб спортивне свято вдалося на славу.
Команда організаторів на чолі з мотоклубом «Лідер» та KTM Ukraine запропонувала учасникам абсолютно нову трасу, не схожу на жодну з попередніх в чемпіонаті.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Макарівчанин Сергій Вдовиченко став чемпіоном Європи з пауерліфтингу! Прапор Макарівщини на першості п'ядесталу! Вітаємо переможця!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Відкритий турнір з пляжного волейболу до Дня Незалежності України відбудеться у м. Біла Церква цими вихідними.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В рамках проведення "Олімпійського дня" у Київській області проходили змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, до участі у яких було залучено близько 2 000 осіб – учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту, видатних спортсменів, батьків тощо.
Макарівський район представляла делегація спортсменів із 35 осіб. Це легкоатлети Макарівської районної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивний клуб «Фенікс». Вони відстоювали честь району у забігу школярів на дистанцію 500 метрів та заїзді на інвалідних колясках.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Start Up and Go

18699014 1341073575982612 1869303931 o

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі