Опубліковано в ПОЛІТИКА

Автоперевізники переглянуть ціни на проїзд лише на внутрішніх маршрутах Макарівщини

П'ятниця, 17 лютого 2017 14:35 Автор 

З початку  року автоперевізники Київщини значно підвищили ціни на перевезення пасажирів.

Численні скарги громадян та звернення уваги КОДА на діяльність перевізників, змусили деяких з них знизити вартість проїзду в маршрутних таксі. Проте, не на довго, через кілька днів ціни знову поросли вгору.

Перевізники апелюють досить вагомим аргументом, причина підняття цін – підвищення рівня мінімальної заробітної плати і здорожчання вартості пального та комплектуючих до авто.  

Але ситуація залишається напруженою, за словами водіїв, кількість пасажирів на міжміських маршрутах та в межах Макарівського району значно скоротилась, люди не задоволені ситуацією із підвищенням цін. В мережі Інтернет майже кожного дня зявляються повідомлення про очікування зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті.

У розмові виконавчий  директор ТОВ "АТП СТРІЛА" Володимир Москаленко  повідомив, єщо наразі розглядається питання зниження цін на проїзд тільки на внутрішніх (проміжних) маршрутах Макарівщини. Вартість квитка Макарів-Київ на сьогодні коштує 27 грн. І найближчим часом ні зменшуватись, ні збільшуватись не буде.  

Останні зміни П'ятниця, 17 лютого 2017 20:14
Прочитано 699 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі