Опубліковано в ПОЛІТИКА

Хто він, новий головний лікар Макарівської ЦРЛ?

Середа, 02 листопада 2016 20:53 Автор 

Відразу після ознайомлення з колективом лікарні, головний лікар вирішив «популяризувати» безкоштовну медицину. Наказав на дверях кожного відділення вивісити списки і кількість ліків, що надаються хворим задарма. Але експеримент з тріском провалився. Адже повністю пролікувати держава може хіба що одного хворого на відділення. Що робити іншим, очільник лікарні не сказав. Тому, вирішив змінити оголошення. Сьогодні безкоштовною стала лише екстренна медична допомога... Чого очікувати завтра, не знають а ні хворі, а ні персонал лікарні.
Хоча на Олександра Рєзнікова покладаються великі надії. Адже після 17 років «монархічного» правління Петра Сидоренка, районна лікарня переживає не найкращі часи: високий рівень корупції медичного персоналу, фінансування на отримання безкоштовних ліків, харчування пацієтів – тут звикли, що ці теми – за сімома замками! Мабуть тому, в районі не знайшлося управлінця, який би виявив бажання керувати закладом з великою кількістю знаків питання.
Нема де правди діти, рівень довіри громадськості району до лікарні дуже низький. І тут, мабуть, основним є не брак персоналу та фінансування, а вміло вибудувана корупційна складова. Із цим важко буде боротись, але треба.
Нещодавно Олександр Рєзніков працював на посаді провідного хірурга Бородянської ЦРЛ. З 1995 року по липень 2014 року очолював хірургічне відділення центральної міської лікарні ім. В. І. Леніна, м. Слов’янська, Донецької області. Був у полоні в бойовиків. Змушений залишити рідне місто, працював хірургом прикордонного госпіталю Державної прикордонної служби України. За участь в АТО, нагороджений орденом «Честь і пошана». Крім того, організував та координував медично-реабілітаційне направлення учасників та постраждалих в наслідок АТО в медичному центрі «Святого Пантелеймона». Разом з тим є автором більш як 20 наукових друкованих праць, учасником багатьох міжнародних конференцій.
Займає активну громадянську позицію. На сьогодні є депутатом Слов’янської районної ради, заступником голови постійної комісії. Але, яким чином бере участь у засіданнях сесій – не зрозуміло.
За умовами нового статуту Макарівської ЦРЛ, кандидатуру головного лікаря для затвердження на сесії райради подає голова районної адміністрації, а контракт підписує голова районної ради. Щоб не «обпектись» на невідомому, контракт з Олександром Рєзніковим укладено лише на рік. За цей період у нього є достатньо часу та коштів з районного бюджету на реалізацію найсміливіших планів і креативних ідей. Важливо тільки, щоб гроші, які виділено на розвиток лікарні пішли за призначенням. А не для розбудови хитрих схем. Щоби у майбутньому не доводилось так часто змінювати оголошення, а табличка із прізвищем на дверях головного лікаря залишалась незмінною багато років. І викликала повагу та підтримку у колег, вдячність та довіру у пацієнтів. І мабуть тоді, коли у відділі реєстрації актів цивільного стану Макарівського районного управління юстиції, батьки будуть реєструвати стільки малюків, скільки фактично народилось саме у нашому пологовому відділенні, а не десь у Житомирі чи Києві, рівень обслуговування пацієнтів буде на належному рівні, можна буде з впевненістю сказати, що у виборі головного лікаря немає помилки. І повіривши «не нашому», ми врятували лікарню.

Останні зміни Четвер, 03 листопада 2016 07:33
Прочитано 3511 разів
Оцініть матеріал
(35 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Коментарі  

# тетяна 04.11.2016, 19:33
Цікаво а думкою персоналу і громади хтось цікавився?Невже в Макарові немає достойної кандидатури?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 11.11.2016, 21:09
Тетяно! А є хтось з більш великим досвідом? Чи це погана людина? Проживши все життя у Макарові, а їздив до нього на оперативне лікування у Слов'янск. Ця людина з ВЕЛИКОЇ БУКВИ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# світлана 16.11.2016, 18:27
Чи можна поцікавитись,шановний,що Ви там оперували.І чому такий супер-хірург на такій посаді приїхав у таке глухе село.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 27.11.2016, 21:19
Цитую світлана:
Чи можна поцікавитись,шановний,що Ви там оперували.І чому такий супер-хірург на такій посаді приїхав у таке глухе село.

Поцікавитись звичайно можно! Оперували грижу крижово-поперекового відділу хребта. На той час там були відмінні умови для лікуваня та післяопераційної реабілітації. А у Вас є якісь зауваження до цієї людини? Це погано що є у лікарні дійсно гарний лікар?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі