Опубліковано в ПОЛІТИКА

Хто звільнить директора?

Субота, 29 жовтня 2016 18:34 Автор 
За інформацією депутата Макарівської райради Івана Дроня, у Яблунівській ЗОШ l-ll ступенів директор Петро Пата вигнав учнів із кабінету, де спільно з батьками депутат зробив ремонт. Там же облаштував собі директорську приймальню... 
І це ще не всі чудасії від керівника освітян Яблунівки. У приватній розмові Іван Дронь повідомив, що як депутата цього округу, батьки та вчителі неодноразово просили допомогти звільнити директора. Вже майже півроку тому разом звернулись до начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Володимира Тарнавського, з проханням звільнити горе директора із займаної посади, так як він не виконує свої обов'язки.
Як розповіли працівники школи та учні, у директора майже щодня є важливіші за шкільні справи, він близько 12.00 йде пасти своїх кіз... І цим займається саме в робочий час. Тоді, коли приміщення школи потребує ремонту, у їдальні гірші умови, аніж у вбиральні і у школі – суцільний безлад. Натомість заробітну плату та ще й пенсію директор отримує справно. Мабуть тому, пропрацювавши на цій посаді вже 25 років, не хоче залишати «злачне» місце?..
Вчителі заявляють, що стало просто соромно працювати в навчальному закладі під керівництвом цієї людини. Натомість, своїх дітей та онуків возять вчитись до школи в сусіднє с. Бишів. 
Виникає питання, якщо існує громадський спротив проти такої поведінки педагога, чому районне керівництво освіти «закриває очі» і не дивлячись на численні скарги, віз і нині там? 
На минулому тижні депутати Макарівської райради проголосували за створення  НВО в Яблунівці. Тому, тепер директор школи буде так «керувати» ще й дитячим садком. Хочеться вірити, що Володимир Тарнавський за майже рік перебування на посаді не встиг «обрости» корупційними зв’язками і не має жодного особистого інтересу, щоб дозволяти розводити такий безлад в освітній системі району. Люди сподіваються на вирішення цієї проблеми вже зараз, адже доведені до відчаю чиновницькою байдужістю та бездіяльністю. Поживемо – побачимо?..
 
Останні зміни Понеділок, 31 жовтня 2016 10:59
Прочитано 2472 разів
Оцініть матеріал
(39 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Коментарі  

# Яблунівська ЗОШ І-ІІ 07.11.2016, 07:31
Стаття шокувала! Надавати завідомо неправдиву інформацію, меншою мірою, цинічно.
Ми, педколектив та батьківський комітет Яблунівської школи, неодноразово зверталися до КОДА та Департаменту ВО КОДА захистити честь і гідність Пати П.С.від невиправданих звинувачень.
З яких це пір школа стала " злачним" місцем, за словами автора? У нас не наркопритон!
Під кабінет директора ніхто ніколи не відбирав клас в учнів, він там знаходиться з часу відкриття школи, а ремонт не робився кілька років, бо батьківські кошти йдуть за призначенням, виходячи з потреби.
Що ж це за депутат такий , що навіть не володіє правдивою інформацією. Хотілось би й нам подивитися на " директорську приймальню" , де " спільно з батьками депутат зробив ремонт" !
Ми, вчителі, заявляємо, що маємо за честь працювати під керівництвом Пати П.С. , який є мудрим керівником, висококваліфікованим педагогом і прекрасною людиною.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Яблунівська ЗОШ І-ІІ 07.11.2016, 07:39
Колектив Яблунівської ЗОШ І-ІІ ступенів звертається до депутата районної ради Дроня І.В. з питанням , коли він нарешті перестане цькувати шановану людину і прислухається до думки більшості , почне співпрацювати з колективом задля розвитку села, де проживають його виборці? Маємо надію!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ольга 07.11.2016, 13:50
Такої брехні як у цій статті ніколи не зустрічала. Геть таких депутатів-брехунів. А на редакцію порталу треба подати до суду за друк неперевірених фактів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Галя 08.11.2016, 10:57
:D :D це смішно і водночас страшно читати.Я учениця 9 класу Яблунівської школи. І від імені усіх учнів можу заявити,що наш директор-найкращий. Він прекрасний вчитель і прекрасний директор.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Дарина 11.11.2016, 07:39
Доброго дня!Стаття про директора шокувала..м'яко кажучи.Брехня ще та!!!!Як так можна... Я вчилась в цій школі,всіх 9 класів!)І скажу,що вчителі,директор школи,професіонали свого діла!Прекрасні люди.Хороше ставлення до дітей.Доступно викладають. Директор турбуєть про школу.Я поважаю Петра Семеновича! Не ображайте його!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі