Опубліковано в НА ДОЗВІЛЛІ

Зустріч зими та літа в Копилові: змагання учнів 1-4 класів

Четвер, 16 лютого 2017 23:01 Автор 

Традиційне українське свято Стрітення відзначають 15 лютого. Говорять, що в цей день баба Зима зустрічає дівчину Літо і дві стихії змагаються за те, хто надалі пануватиме в природі. Цього року таке змагання влаштували і в селі Копилів Макарівського району Київської обл. 

 

Громадська організація "Об'єднання аграріїв" запросила до участі учнів початкових класів місцевої школи. Ведучою змагання стала Діана Шпілева - радник Комітету з розвитку освіти та культури. Учасників обрали серед найактивніших учнів - всього 30 чоловік. Дітей поділили на дві команди: "Зима" зі значками-сніжинками та "Літо", що отримали значки-сонечка. 

 

Обидві команди завзято боролися за перемогу, діти виявилися активними та кмітливими. Дехто краще проявив себе в математиці, дехто найспритніше відбивав мух, а хтось швидко та правильно склав пазл із логотипом "Об'єднання аграріїв". Найбільше вподобали учасники майстер-клас з конструювання коня з гофрованого картону. Свої роботи дітки змогли забрати додому. 

 

Суддею змагання була пані Гусінь. За кожну перемогу в певному турі змагань одна з команд клеїла на Гусінь яскраве коло. Довшою і яскравішою виявилася Гусінь команди "Літо", отже завдяки зусиллям дітей перемагає тепло. І справді, небо сьогодні чисте-чисте, весь день Україну зігріває яскраве сонце, а сніг тане. А народна прикмета каже, що коли на Стрітення погода хороша, значить, зима вже відступає. 

 

Переможці отримали шоколадні медалі, після чого всіх запросили до їдальні на солодкий стіл. Члени "Об'єднання аграріїв" частували всіх соком, печивом, цукерками та іншими солодощами. Якщо діти щасливі, розумні і здорові, то країна буде процвітати. Тому ми розробили програми для розвитку маленьких українців та українок. Приєднуйтесь до нас.

 

 {gallery}Стрітення{/gallery}

 

Джерело: Об'єднання аграріїв

Останні зміни Четвер, 16 лютого 2017 23:01
Прочитано 610 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
Інші матеріалі з цієї категорії: Бути рятувальником - це круто!? »
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі