Опубліковано в НА ДОЗВІЛЛІ

Юні танцюристи з Макарова здобули перемогу у фестивалі танцю в Затоці

Субота, 16 червня 2018 15:35 Автор 

Літо, сонце, море, пляж і... танці. Запальні, повільні - різні. І діти - радісні, задоволені, щасливі. Чи це не найкращий відпочинок, коли поєднується і спорт, і релакс.

Саме цим і займалися вихованці студії танцю "Step by step" під керівництвом Марії Савчук на фестивалі "Dance. Love. Sing. Live", що відбувся в смт Затока Одеської обл. Наші танцюристи вибороли на ньому перше місце. Композицію "Музика" підготували майже за кілька днів: тригодинні репетиції вдома та щоденні тренування на пляжному піску напередодні фестивалю, дали свій результат.
Приємним доповненням до перемоги є отриманий сертифікат на знижку на участь у наступному фесті, котрий проходитиме восени в столиці. А ще колектив має сертифікат в Ігроленд на групове відвідування.
Звісно, перемога річ приємна та головне, отримані емоції і шалена мотивація для роботи над собою і участі у наступних танцювальних конкурсах.
- Мої вихованці, - каже Марія Савчук - купалися, загорали, влаштовували пікніки на пляжі, ходили на дискотеки - відпочили на повну. Діти отримали масу задоволення та зробили багато яскравих фото. Ці дні заклали гарні підвалини для наступного сезону.

IMG d4103f860c5433a1c52cd8865d88318f V

Останні зміни Субота, 16 червня 2018 18:56
Прочитано 488 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі