Опубліковано в НА ДОЗВІЛЛІ

Весняних котів та Пасхальних кроликів можна побачити в Колонщині

Четвер, 05 квітня 2018 08:46 Автор 

Сучасна дитяча творчість все більше вражає своєю оригінальністю. Так, зокрема, всього за декілька років найактивніші умільці змогли проявити ініціативу на створення нових (або відновлення давно забутих старих) технік декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв: декупаж, поп-арт, ембосінг, скрапбукінг, орнаре і ще неймовірна кількість інших.
В Колонщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів активно розвиваються мистецькі гуртки та тренінги. Займаються діти також на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури.
За сприяння художньої студії «Я малюю», 3 квітня в Колонщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів було відкрито виставку дитячих робіт (в основному малюнків), присвячену справжній українській диво-весні.
На малюнках можна помітити «Весняних котів», які від гарного настрою стали кольоровими , дивовижних «Пасхальних кроликів», що ховають крашені яйця в траві і ще багато цікавого. Хто зна, можливо серед них є роботи у майбутньому всесвітньовідомих художників!

За словами педагога-організатора Світлани Гуменюк,  подібні виставки дитячої творчості проводяться в школі регулярно з нагоди свят та тижнів навчальних дисциплін.
Школа тісно співпрацює зі студією розвитку дитини «Територія творчості». Тут дітям створено максимально можливостей для розвитку власних талантів і саморозвитку. Це сприятиме в подальшому появі все більше молодих спеціалістів в області мистецтва, архітектури, інженерії, дозволяє виховувати почуття прекрасного у кожній людині. Виставка  працює в будні дні з 8.00 до 15.00 години. Вхід вільний, завітайте, не пожалкуєте!

Останні зміни Четвер, 05 квітня 2018 12:22
Прочитано 398 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі