Версія для друку
Опубліковано в НА ДОЗВІЛЛІ

Де провести святкові вихідні у Києві

Понеділок, 22 травня 2017 11:58 Автор 

Про це йдеться в повідомленні https://www.ukrinform.ua/rubric-kiiv/2232659-do-dna-kieva-zaplanovano-ponad-30-miskih-i-150-rajonnih-zahodiv.htmlа. Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко заявила на брифінгу:
“Підготовлено дуже великий план заходів, який включає більше 30 цікавих акцій, перформансів на загальноміському рівні й близько 150 заходів на рівні районів, які проходитимуть протягом цього тижня в різних районах Києва”.
Головним гаслом цьогорічного відзначення Дня столиці обрано “4 дні святкувань — 4 дні танців, музики і квітів”.
Головна локація - Софіївська площа, на якій уже в четвер, 25 травня, розпочнеться фестиваль музики, танців та квітів.
У суботу, 27 травня, у другій половині дня відбудеться традиційна урочиста хода оркестрів з парку Шевченка до Софіївської площі, яка завершиться масовим виконанням гімну столиці “Як тебе не любити, Києве мій”.
Крім того, у парках культури й відпочинку теж буде представлено цікаву культурно-мистецьку програму, а у п’ятницю, 26 травня, об 11-ій годині відбудеться відкриття спеціальної експозиції на Співочому полі.
На Контрактовій площі протягом вихідних відбудеться фестиваль культури народів Подолу — традиційні ярмарки, майстер-класи, культурно-мистецька програма.
До святкування Дня Києва підготували й цікаву спортивну програму — традиційний “Забіг під каштанами”, євромарафон, велогонка і змагання із сімейних видів спорту.

Останні зміни Понеділок, 22 травня 2017 13:37
Прочитано 442 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Останнє від РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ