РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Сьогодні на районному стадіоні було спекотно не лише від палючого сонця, а й від емоцій. Цим ми завдячуємо футболістам - місцевим і...
Триває першість Київської області серед вихованців ДЮСШ. Макарівчани (тренер Микола Синяченко) цього дня приймали на своєму полі. Про футбольні пристрасті, поразки і перемоги далі у матеріалі.

Прочитано 55 разів
Оцініть матеріал

У Макарівському районі завершилась оперативно-розшукова операція «Зброя та вибухівка». Профілактичні заходи, направлені на стабілізацію криміногенної ситуаціі, протидіі злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброі, боєприпасів та вибухівки проводили працівники Макарівського відділення поліції. Операція тривала з 22 березня по 22 травня поточного року. Під час її проведення поліцейські перевірили 96 власників зброї, серед них виявлено 4 порушення, вилучено 8 одиниць зброї та вибухівки, притягнуто до адміністративної відповідальності 4 особи.
Зокрема, в с. Чорногородка було вилучено зброю, набої та навіть димову гранату. У с. Вільно проведено обшук та вилучено майже 200 гр. речовини зовні схожої на порох. А в с. Соснівка – 2 пістолети, рушницю і 86 набоїв. А в передостанній день операції у чоловіка, який з 2010 року проживав у смт Макарів знайшли гранату з запалом до неї.

Прочитано 147 разів
Оцініть матеріал

На Макарівщині протягом 29 травня – 11 червня 2018 року буде забезпечено роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі 32 закладів загальної середньої освіти району упродовж із режимом роботи з 9-00 до 13-30 год. В такі ж терміни будуть функціонувати літні мовні табори. Більш детально далі у матеріалі.

Прочитано 300 разів
Оцініть матеріал

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з математики відбудеться 22 травня. Про що варто пам'ятати.

Прочитано 202 разів
Оцініть матеріал

Сьогодні відзначають Міжнародний день сім'ї. Свято 1993 року затвердила резолюцією Генеральна Асамблея ООН. Сім’я для людини здавна була чимось сакральним і значущим. Це не просто союз чоловіка та жінки, які продовжують свій рід і ведуть спільне господарство. Сім’я це не просто щось важливе у житті, це і є саме життя. Якщо ви озирнетесь на своє життя, то зрозумієте, що найщасливіші моменти в ньому це моменти саме сімейного щастя.
А чи знаєте ви цікаві факти про сім’ю?

Прочитано 59 разів
Оцініть матеріал

Посли Євросоюзу схвалили спеціальну схему дозволу на в’їзд в Шенгенську зону. Євросоюз оформлюватиме спеціальний дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону для громадян країн, із якими Євросоюз уклав договір про безвізовий режим, у тому числі для українців. За отримання дозволу на перетин кордону потрібно буде заплатити 7 євро.

Прочитано 57 разів
Оцініть матеріал

Минулої п'ятниці у Макарівському районному парку культури та відпочинку пройшов щорічний легкоатлетичний крос, присвячений річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяло близько 200 школярів із закладів освіти району: юнаки та дівчата 7-11 класів.

Прочитано 224 разів
Оцініть матеріал

Проблема сміття досить гостро стоїть не тільки у легендарному Львові, майже кожен регіон має далеко не ідеальну картину по вивезенню побутових відходів від населення на сміттєзвалища. Галузь сміттєпереробки на загальнодержавному рівні також майже не розвинена. Тим часом, коли інші країни зі сміття виробляють енергію та промислові продукти, Україна має перспективу потонути у своєму смітті... Тут можна назвати багато причин, чому сміттєві проблеми сьогодні стають екологічною катастрофою. Є і факти, які заважають зрушити з місця сміттєву машину (відсутність механізмів в державі, відповідальних за переробку сміття, фінансування, високий рівень корупції тощо). Та найголовнішим фактором виступає відсутність культури поводження зі сміттям самих людей. Не варто далеко ходити, зайдіть до парку відпочинку «Панський» в Макарові, заїдьте у будь-яку лісопосадку обабіч дороги, чи до берегів річок. Скрізь сміттєві пакети, які люди просто викидають на узбіччя доріг, бо вважають за дорого платити за вивіз сміття...
Цими вихідними редакція МД отримала скаргу від мешканців приватних будинків Макарова, які справно платять за послуги вивезення сміття КП «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства», що вже 3 тиждень сміття ніхто не вивозить. Яка цьому причина, запитуємо у керівника підприємства Бориса Кищука.

Прочитано 307 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Start Up and Go

18699014 1341073575982612 1869303931 o

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі