Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Обережно, шахраї перевіряють вентиляцію в житлових будинках і вимагають за те гроші

Середа, 22 березня 2017 17:07 Автор 

Останнім часом в житловому секторі Макарівського району почали проводити так звану перевірку невідомі особи, які називають себе працівниками Макарівської філії експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз». При цьому, не мають спеціальних розпізнавальних знаків організації на одязі та на вимогу господарів не надають документів, які б засвідчували особу. Лише вимагають 80 грн. буцімто за складання акту перевірки. І більшість людей, щоб не встрявати в суперечку з «поважними ревізорами», дістають з кишені гроші і платять... невідомо кому і за що.
Щоб прояснити сутуацію, звертаємось до начальника Макарівської філії ПАТ «Київоблгаз» Бориса Кищука. Який заявив: "Жоден з моїх підлеглих не має повноважень проводити перевірку димових та вентиляційних каналів житлового сектору. Тому, особи, які себе називають працівниками нашого підприємства говорять неправду і вводять громадян в оману. Проводити такі перевірки можуть лише працівники підприємств, які мають офіційний на це дозвіл. Як правило, подібні заходи організовуються перед початком опалювального сезону і аж ніяк не весною! При цьому, організація, що має офіційний дозвіл повинна повідомити виконавчий комітет сільської, селищної ради, надати план перевірки, контакти уповноважених осіб, зробити оголошення для громадян. Крім того, господарям кожного домогосподарства перевіряючий має показати документи з фото, що засвідчують його особу і відповідні повноваження. І пам’ятайте, якщо послуга платна, то вам мають видати фіскальний чек, який є тому підтвердженням".

Якщо таку інформацію вам відмовляються надати, Борис Кищук радить відразу викликати поліцію за тел. 102. Також нагадуємо, що в селищі Макарів працює муніципальна поліція, працівників якої можна викликати на місце події за тел. 095-595-76-76.

Макарівський селищний голова Вадим Токар у коментарі розповів, що жодне підприємство не зверталось до виконавчого комітету селищної ради про намір проводити перевірку димових та вентиляційних каналів у житлових будинках Макарова. Також до муніципальної поліції вже надходили звернення громадян про подібні випадки псевдоперевірок. Тому, варто бути пильними і не давати себе ошукати! 

Останні зміни Середа, 22 березня 2017 20:14
Прочитано 825 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі