Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Наша купа немала! Приберемо сміття з вулиць

Четвер, 16 березня 2017 21:23 Автор 

 Маємо нагадати, що за викидання сміття у невстановленому для цього місці, громадяни України несуть адміністративну відповідальность. Так, відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), засмічення територій побутовими та будівельними відходами, викидання, вивантаження сміття в невстановленому місці, а також спалювання є недопустимим. Порушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 1360 грн., на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн. Мабуть, мало, якщо ми себе так маємо сміливість поводити! Це – ганьба усім, хто робить і дозволяє так чинити іншим.

Відразу виникає запитання, хто відповідальний за територію, де громадяни організували смітники? Хто має це прибирати? Але ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ організовується в районі кожної весни і щороку маємо ту ж саму картину. Нічого не змінюється. Чи не здається вам, що це проблема особистої відповідальності кожного з нас? І сміття, яке ми викидаємо саме таким чином зі своїх домівок, є наслідком безладу і захаращеності, зневаги і неповаги людини до людини...
Ми так чекаємо, коли Європа відкриє для нас двері і пустить до себе «без віз». А чи готові ми до цього? Найперше людину оцінюють за зовнішнім виглядом, наш спільний вигляд, то наші вулиці, парки, сквери. Які вони? І з яким лицем ми кудись збираємось? Подумати є над чим, життя потребує змін і найперше – внутрішніх. Тоді, нам не буде шкода заплатити 24 грн. на місяць за вивезення сміття і асоціативний ряд при слові підсніжники буде вибудовуватись в нашій уяві образами перших ніжних квітів весни, а не великими купами бридкого сміття.

 

{gallery}rubbish{/gallery}

Останні зміни Четвер, 16 березня 2017 22:27
Прочитано 773 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі