Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

До кінця 2017 року на Київщині планується завершити впровадження медичної реформи

Четвер, 02 березня 2017 17:04 Автор 

Міністерство охорони здоров'я у рамках медичної реформи планує створити в Київській області 4 госпітальні округи з центрами в містах Біла Церква, Боярка, Вишгород і Бровари. Для Славутича передбачається окремий статус, оскільки територіальна віддаленість міста не дозволяє приєднати його ні до одного з госпітальних округів області.
До складу Бородянского округу скоріше всього Поліський, Іванківський, Вишгород і Бородянский райони; Васильківського округу - Макарівський, Фастівський, Обухівський і Васильківський райони; Лівобережного - Броварський, Бориспільський, Баришевський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський, Згурівський райони; Білоцерківського - Володарський, Ставищенський, Кагарлицький, Рокитнянський, Тетіївський, Таращанський, Богуславський, Миронівський і Білоцерківський райони. У кожному окрузі - 300-535 тис. жителів.
До кінця 2017 року Київщину очікує завершення медичної реформи. Оновлюючи сферу охорони здоров'я, Мінохоронздоров'я розподілить між 4 госпітальними округами кошти, основні медичні ресурси і послуги області.
10 березня, відбудуться перші збори робочої групи, яка розроблятиме стратегію створення госпітальних округів в Київській області. У цю робочу групу, окрім депутатів комісії охорони здоров'я Київської облради, увійдуть представники усіх районів Київської області. Представник від Макарівщини – це головний лікар ЦРЛ Олександр Рєзніков.
Від початку запровадження медичної реформи, основним завданням медичних округів було - зробити медичні послуги доступними і якісними. Урядовці декларують, що на їх фінансування буде виділено допомогу від держави і міжнародних фінансових організацій, які підтримують впровадження медичної реформи.
Цікаво, що ключова ланка в госпітальному окрузі - це лікарня інтенсивного лікування(БІВ), яка розділяється міністерством на два рівні. У кожному госпітальному окрузі передбачається розмістити по одній лікарні багатопрофільного інтенсивного лікування другого рівня і по дві - першого.
"Другий рівень - це лікарні інтенсивного лікування, менш потужні по ресурсу, їх можна порівняти з нинішніми районними лікарнями. Лікарня першого рівня має бути забезпечена усіма вузькими фахівцями і високими технологіями. Також у госпітальних округах планується створити лікарні планового, відновлювального лікування, хоспіси, реабілітаційні центри.

Джерело: http://mykyivregion.com.ua/2017/03/02/do-kincya-2017-roku-kiyivshinu-rozdilyat-na-chotiri-gospitalni-okrugi/

Останні зміни Четвер, 02 березня 2017 20:30
Прочитано 594 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі