Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Міжнародне посвідчення водія можна вже оформити в Макарівському сервісному цетрі МВС

Вівторок, 14 лютого 2017 09:29 Автор 

Документ буде схожий на невелику книжечку, куди будуть вклеювати фото. Міжнародне водійське посвідчення можливо отримати за вартістю бланка - 8 гривень 16 копійок.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. 

Для оформлення  цього посвідчення необхідно пред'явити національне посвідчення водія, паспорт, ідентифікаційний код, фотографію і закордонний паспорт. Процедура проходить в сервісних центрах МВС. Посвідчення видається на місці. Книжечка друкується на принтері, у неї вклеюється фотографія, перевіряються документи, відбувається звірка транслітерації з закордонним паспортом. При цьому національне посвідчення водія у власників міжнародного не вилучається.

За інформацією територіального сервісного центру 3247 Макарівського району Регіонального сервісного центру МВС в Київській області, який знаходиться  за адресою 08000, вулДорожна, 13 А, смт МакарівКиївська обл., тел.: (04578) 6-01-03, 6-00-62,  міжнародне посвідчення водія вже готові надавати в Макарівському районі. При цьому, центр обслуговує Макарівський, Бородянський та Ірпінський райони. Але, при наявності усіх необхідних документів, посвідчення можна отримати не залежно від місця прописки та проживання. 

Міжнародне посвідчення потрібне на вимогу  дії Віденської та Женевської конвенцій. В одному переліку, це в основному європейські країни, визнається національне водійське посвідчення міжнародного зразка. В таких країнах як США, Китаї, Японії і деяких інших країнах визнається міжнародне водійське посвідчення. Список країн, де діє міжнародне посвідчення досить великий. Ознайомитись із ним можна на сайті www.npu.gov.ua. 

Останні зміни Вівторок, 14 лютого 2017 15:38
Прочитано 806 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі