Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Учні Макарівського ліцею самостійно спроектували добудову його приміщення

Неділя, 12 лютого 2017 19:24 Автор 
Автор: Дмитро Швидкий

Ідея залучити школярів до планування добудови школи, використовуючи ігрові механізми Minecraft, народилась після того, як креативні педагоги ліцею Олександра Гартфіль та Антоніна Показій взяли участь у роботі Школи тренерів «Minecraft», де дізналися про використання цієї гри в освіті у навчальному процесі учнів. За допомогою гри можна не тільки робити складні математичні креслення, хімічні, фізичні досліди, а й з легкістю реалізовувати найсміливіші фантазії в архітектурі та ландшафтному дизайні. І не важливо, дорослий ти, чи дитина. Результат залежить від особистої фантазії.

Наприклад, в Німеччині такі процеси використовуються просто як елементи навчання, одним словом, — це інструмент. Жодних причинно-наслідкових зв’язків за ними немає. В Україні дорослі за допомогою Minecraft показують дітям, що за їх мріями та грою мають бути дії. В цьому основна відмінність між тим, що роблять в Європі, та тим, як це відбувається у нас.
Зокрема, серед українських громадських організацій є низка тих, що працюють над модернізацією шкільної освіти із використанням сучасних технологій. Одна із таких ініціатив — «Мрій. Грай. Дій», в рамках якої учням пропонується розробити власний проект шкільного подвір’я за допомогою Minecraft. Такі проекти вже реалізуються у школах м. Києва та м. Кременчук. Сподіваємось, незабаром і навчальні заклади Макарівщини зможуть взяти участь у подібних проектах.
А доки, учні ліцею розповіли, що вперше вчителі не забороняли грати в комп’ютерну гру, а навпаки, організували конкурс на найкращий проект добудови приміщення ліцею. Інтерактивний формат проектування дозволив учневі показати дорослим, що хочуть бачити діти в добудованому корпусі. Учні 7-А класу Данило Бондарчук, 8-А класу Антон Єфремов та 11 ліцейного Дмитро Швидкий створили найцікавіші інтерактивні проекти. Адміністрація школи, вчителі та учні обрали найкращим проект добудови ліцею, який зробив Дмитро Швидкий.

16709378 1240748436015127 2070932388 o

За фатназією хлопця добудова повинна містити басейн, з’єднаний переходом з триповерховим корпусом, що є продовженням корпусу ліцею: І поверх – це актова зала, ІІ поверх – тренінгова та хореографічна зали, ІІІ поверх – 4 класні кімнати.
Проте, щоб дитячі бажання і можливості найшвидше реалізувались, проект добудови директор ліцею Надія Українець планує направити до участі у всіх можливих конкурсах, які проводяться на обласному та державному рівні для отримання співфінансування.
Дмитро показав свою роботу місцевій владі, народному депутату України Руслану Сольвару. Голова районної ради Олександр Гулак запросив хлопця виступити на засіданні сесії районної ради, щоби залучити дорослих до цієї справи і зробити комфортними умови навчання і перебування в ліцеї.
Ліцей складається з двох будівель. Та, яку планують добудувати – 1972 року, іншій, де навчаються учні початкових класів, взагалі – понад 150 років. Найменші вже скільки років поспіль не мають спортзалу (двері там завжди замкнені бо він у край аварійному стані!). Ситуацію потрібно негайно змінювати. Адже учнів кожного року стає все більше. Це чудова тенденція, яка потребує уваги і коштів. Інвестиції в дітей - наперспективніші і мають стовідсоткову окупність в майбутньому. Дорослі, пам’ятайте про це!

16734973 1240748419348462 1610101435 o

Останні зміни Понеділок, 13 лютого 2017 11:34
Прочитано 907 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі