Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Як будуть надаватись послуги у новостровених ОТГ

Четвер, 10 вересня 2020 12:39 Автор 

До створення спроможних територіальних громад значну частину адміністративних послуг громадяни отримували у районних центрах. Після створення ОТГ послуги людям надаватимуться безпосередньо на місцях.
Всі необхідні послуги будуть надаватись безпосередньо в об’єднаних територіальних громадах. Для забезпечення нерозривності надання послуг буде визначено «перехідний період» для передачі повноважень. На базі ліквідованих райдержадміністрацій планується створення структурних підрозділів райдержадміністрацій новоутворених районів.
Утворення нових районів та ліквідація тих, що існують, забезпечить відповідність системи адміністративно-територіального устрою районного рівня України сучасним вимогам та європейським стандартам, що сприятиме визначенню обґрунтованої територіальної основи для діяльності органів виконавчої влади та відповідних органів місцевого самоврядування.
Вибори депутатів районних рад будуть проводитись у Бучанський, Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський райони.

Останні зміни Четвер, 10 вересня 2020 12:56
Прочитано 470 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі