Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

На Макарівщині створено мобільну бригаду з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19)

Середа, 22 квітня 2020 16:35 Автор 

В районі створено мобільну бригаду з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня у зв'язку з епідемічною ситуацією на території Макарівського району Київської області, спричиненою коронавірусом 2019-NCOV від 28 березня 2020 року № 2 “Про організацію заходів з метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в Макарівському районі під час проведення діагностики” в районі створено мобільну бригаду з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Дана бригада забезпечена автотранспортом, засобами індивідуального захисту, обладнанням та приміщенням для її розміщення, включаючи окрему телефонну лінію.
На підставі звернення сімейного лікаря або працівника закладу охорони здоров'я, що забезпечує надання екстренної медичної допомоги, бригада виїжджає до особи/осіб, в яких є підозра інфікування коронавірусом задля збору біологічного матеріалу для подальшої діагностики відповідно до медичного стандарту допомоги при коронавірусній хворобі та визначити місце зберігання зразків біоматеріалу для подальшої передачі для ПЛР дослідження.
Якщо ви відчули якісь симптоми ГРВІ, обов'язково зкомунікуйте зі своїми сімейним лікарем, бажано телефоном, щоб йдучи до закладу охорони здоров'я не спричиняти собі ризик, в разі якщо це звичайна застуда, ні для оточення, якщо раптом це коронавірусна інфекція. Під час телефонної розмови, пояснюючи симптоми, лікар вирішить, що потрібно робити.

 

Джерело: Макарівська районна державна адміністрація

Останні зміни Середа, 22 квітня 2020 16:51
Прочитано 303 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі