Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Повернення 90-х чи дешевий театр замовних акторів?

Четвер, 29 грудня 2016 21:33 Автор 

Сьогодні не відомі особи спробували відсторонити від виконання обов’язків Колонщинського сільського голову Юлію Пелешок. Яка була законно обрана очільницею села більшістю виборців  на минулих виборах, має неабияку підтримку громади і досягнення в управлінській діяльності.

Та, увірвавшись до її робочого кабінету, чоловіки, які представились представниками територіального об’єднання села Колонщина, попросили сільського голову забиратись геть... Мовляв, обрана на посаду вона не «легітимно» і керувати селом від сьогодні будуть інші люди... Які і в подальшому мають вирішити – можливо залишать жінку на одній із найманих посад у сільській раді :)

Це не сюжет дешевої «мильної опери», а звичайний робочий день однієї з сільських рад Макарівщини. Театр абсурду, а можливо невдале рейдерське захоплення влади на місцях?

Дякуючи правильно скоординованим діям сільського голови, коли непрохані гості почали виганяти її з кабінету, пані Юлія вирішила зафіксувати дивину на відео, яке згодом виклала у соціальні мережі. Це, мабуть, і злякало «нову владу» села. Чоловіки похапцем, на вимогу жінки, показали посвідчення, де один із них засвідчив свою особу як Кирило  Штамбург – представник по справам захисту інтересів України громадської організації «Сприяння Безпеки України».  Як видно на відео, емблема на посвідченні дуже нагадує емблему Служби Безпеки України!

Встановити дійсні імена і прізвища цих осіб, існування ГО, а також безпечність дій «захисників інтересів України» в Макарівському районі мають правоохоронні органи.

А доки, дорогі жителі Макарівщини, будьте пильними. Якщо стаєте свідками подібних випадків, не залишайтесь осторонь, задавайте побільше запитань опонентам, користуйнесь гаджетами для запису розмов і ні в якому разі не панікуйте!

P.S Ще не так давно ми думали, що подібні методи впливу на керівників уже давно відійшли в історію разом із «лихими 90-ми». Аж, ні! Примітивізм і абсурд повертаються!

Останні зміни Четвер, 29 грудня 2016 21:47
Прочитано 419 разів
Оцініть матеріал
(2 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі