Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Головна ялинка країни

Вівторок, 18 грудня 2018 10:37 Автор 

Наразі на Софійській площі монтують об’єкти містечка Північного сяйва, яке планують офіційно відкрити 19 грудня о 17:00.
На Софійській площі в Києві вже встановили головну ялинку країни.
Як повідомив засновник проекту «Folk Ukraine» Ігор Добруцький, цього року ялинка не цілісна, а збірна, заввишки близько 30 метрів. На каркас закріпили близько 600 гілок, які привезли з Івано-Франківська та Хмельницького. Вартість ялинки становить 2,7 млн гривень. «Все коштом ГО «Столичні ініціативи» (небюджетна організація, що є ініціатором програми новорічних заходів на Софійській та Контрактовій площах) та небайдужих людей», - зауважив Добруцький.
Наразі на Софійській площі монтують об’єкти містечка Північного сяйва, яке планують офіційно відкрити 19 грудня о 17:00 (засвічення ялинки о 19:00).
Добруцький повідомив, що вартість ялинки, встановленої 6 грудня на іншій головній локації святкування Нового року – на Контрактовій площі, становить орієнтовно 550 тис. гривень. Її також придбано за кошти громадської організації. Офіційне відкриття новорічного містечка на Контрактовій відбулося 15 грудня о 16:00. Святкові новорічні заходи розпочалися на Контрактовій площі урочистим парадом та приїздом Святого Миколая у містечко. Учасники параду пройшли вулицею Сагайдачного та разом зі Святим Миколаєм офіційно відкрили новорічне-різдвяне містечко на Контрактовій площі.
Ялинка на Контрактовій площі прикрашена іграшками у стилі творчості відомої української народної художниці Марії Примаченко. На Контрактовій площі було встановлено концертну сцену, снігову гірку, оглядове колесо, функціонуватиме новорічно-різдвяний ярмарок та резиденція Святого Миколая. Також відвідувачі мали змогу ознайомитись з фантастичними арт-об'єктами та парком ілюмінацій.
У містечку Північного сяйва, що на Софійський площі, буде встановлено концертну сцену, велику кількість інсталяцій, функціонуватиме різдвяний ярмарок, а також запустять потяг бажань «Полярний експрес».
Святкова ялинка на Софійській площі буде прикрашена гірляндами у формі кристалів білого кольору.
Закриття новорічно-різдвяного містечка на Контрактовій площі відбудеться 19 січня 2019 року, на Софійський площі - 13 січня 2019 року.

Джерело: УНІАН

Останні зміни Вівторок, 18 грудня 2018 10:42
Прочитано 279 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі