Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Чи поновлять роботу Макарівської птахофабрики?

Середа, 12 грудня 2018 18:53 Автор 

Керівництво філії «Макарівська птахофабрика» ПНВК «Інтербізнес» не полишає зусиль знову відновити діяльність пташників на території Макарівщини. Сьогодні на засіданні громадської ради при Макарівській райдержадміністрації директор Макарівської птахофабрики В. Коцан чи не вперше пішов на діалог з громадою і розповів про плани поновити роботу птахофабрики в найближчому майбутньому.
Основні меседжі, які можуть бути цікавими для громади Макаріащини.
- Вже 2 роки птахофабрика працює в режимі складських приміщень (тут розфасовують та зберігають яйця, які привозять із інших підприємств.
- Наразі триває процедура отримання дозвільних документів для відновлення роботи підприємства. Спочатку планують відкрити 1 пташник на 45 тис. голів птиці (орієнтовна дата відкриття січень-лютий 2019 року). Згодом ще заселять 3 пташники. Загалом, підтриєпство отримує дозвіл на утримання до 300 тис. голів птиці. Але директор запевняє, що до такої кількості справа не дійде і заселятись будуть лише віддалені від людських осель пташники!
- Крім того, чоловік повідомив, що усі приміщення для утримання птиці будуть обладнані системою фільтрації і фільтри мінятимуть щомісяця!
На запитання, що змітиться на фабриці в порівнянні з минулими часами, коли Макарів потопав у страшенному смороді, а в навколишніх домівках масово від хвороб помирали люди, директор відповів, що цього разу вся діяльність підприємства буде відповідати всім санітарним та екологічним нормам. А така ситуація мала місце в минулому через неправильний менеджмент та організацію роботи птахофабрики.

Капітальні затрати на модернізацію роботи підприємства в поточнтму році становлять 2, 5 млн. грн. У нступному 2019 передбачено 3,5 млн. грн. Також підприємством вже укладені договори з сільськогосподарськими підприємствами на вивіз курячого посліду та на вивіз і утилізацію курячих тушок з двома спеціалізованими підприємствами з Сквирського району та в селі Калинівка Вінницької області. Які, за словами директора, щодня будуть вивозити відходи з території Макарова. Тому, мешканці не будуть більше відчувати нестерпного смороду!
На сьогодні на підприємстві працює 15 робітників, штат планують розширити до 50. І ще, керівництво повністю готове йти на діалог із громадськістю, навіть пообіцяли надавати цільову допомогу дитсадкам та школам селища. Усіх представників від громадської ради директор запросив відвідати ТОВ “Слов'яни” та філію “Макарівська птахофабрика” для того, щоб на власні очі побачити організацію роботи. Адже роботу Макарівської птахофабрики планують відновити за точним прикладом ТОВ «Слов'яни». На перший погляд, ніби все має бути чесно і чисто. Мешканці селища мають додаткові робочі місця, а Макарів – податки. Та чи все так добре буде, як розповідає директор?
Але, люди навряд чи повірять. Мешканці найближчих до птахофабрики домівок вже мають негативний досвід попередніх років діяльності підприємства і пам'ятають, скільки зусиль та свого здоров'я довелося втратити, щоб припинити його згубну діяльність.
Поки що членами громадської ради було прийняте рішення створити робочу групу, яка відвідає птахофабрики, розташовані на території Борівської сільської ради та Макарівської селищної ради і послухати думку громадськості на громадських обговореннях щодо поновлення діяльності Макарівської птахофабрики та про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин підприємством в атмосферне повітря. Тому, якщо вам не байдуже, як Макарів житиме в майбутньому і чи варто знову надати шанс підприємству на існування, варто 21 грудня 2018 року о 10:00 прийти до зали засідань Макакрівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) на це публічне обговорення.

Останні зміни Середа, 12 грудня 2018 19:02
Прочитано 258 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі