Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Рятувальники Макарівщини у гостях у дітлахів

Вівторок, 11 грудня 2018 07:34 Автор 

Рятувальники Макарівського району завітали до Маковищенського НВО для проведення акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Діти цього навчального закладу досить обізнані для свого віку, після доведення загальної інформації з правил пожежної безпеки та поведінки на льоду, вони вправно відповідали на запитання та розповідали свої життєві ситуації коли потребували допомоги рятувальників.
Рятувальники роздали дітям листівки з героями улюблених мультфільмів в яких доступно для дітей міститься інформація як запобігти та як діяти у разі виникнення НС, також особливу увагу приділили по інформуванню про виявлення вибухонебезпечних предметів та наслідки їх дії.

Нагадуємо, що у зимовий період підвищується рівень небезпеки виникнення назвичайних ситуацій на льоду, пожеж та травмування за участю дітей. Дорослим важливо розповідати дітям та вчити їх запобігати екстримальних ситуацій та правильно діяти, якщо вони все ж трапились. За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій за минулий рік внаслідок надзвичайних ситуацій в Україні загинуло 29 дітей. Лихо не повинно повторюватись! 

Прочитано 233 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі