Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

«Посидите с моим Гришкой, я на минуту...» Мама покинула немовля

П'ятниця, 16 грудня 2016 09:09 Автор 
Зараз Гриша перебуває у інфекційному відділенні Макарівської ЦРЛ. Хлопчик, за словами лікарів, абсолютно здорова, життєрадісна дитинка, якій за рівнем фізіологічного розвитку близько 4,5 місяців. Спочатку малюк жив у дитячому відділенні, але на даний час там лікується багато хворих діток, що становить загрозу для здоров’я мальюка. У інфекційному ж Гришу поселили до окремої палати-боксу, де він був у безпеці. Хоча і тут хлопчик залишався не довго – перебування в такій палаті потребував інший хворий малюк. 
У Макарівському відділенні поліції нам повідомили, що процедура встановлення інформації про покинутих дітей, їх батьків досить складна. Особа, яка залишила малюка досі невідома. На даний час триває процедура оформлення свідотства про народження хлопчика. І якщо найближчим часом не знайдуться рідні, у нього, найімовірніше буде вигадана дата народження, прізвище та по-батькові... 
А доки чиновники долають «сім кіл» бюрократичної паперової тяганини, малюк буде вдячний кожному, хто має час і можливості приділити йому увагу. Гриша дуже любить гречану кашу «Малыш», йому потрібні підгузки (розмір 3), теплі речі (зріст 61 см.) та засоби дитячої гігієни. 
За отримані подаруночки він щиро дякує яскравою дитячою посмішкою, бігає очима по палаті і досі чекає... на маму у інфекційному відділенні районної лікарні.
Тел. відділення 5-12-82. 
 
Останні зміни П'ятниця, 16 грудня 2016 09:51
Прочитано 1439 разів
Оцініть матеріал
(3 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі