Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Наша землячка, макарівчанка Аріанна Курганська їде у Прагу представляти Україну на конкурсі краси

Понеділок, 03 грудня 2018 12:39 Автор 

Наша землячка, макарівчанка Аріанна Курганська у свої 4 рочки брала участь та здобула перемогу у благодійному конкурсі краси “Національна міні Королева країни 2018”(збирали кошти онкохворим діткам). Також здобула перемогу у конкурсі «Міс Україночка та Містер України 2018».
Наступний етап - участь у міжнародному конкурсі Miss/Mister Interbrillianr World Christman Stars&Christmas Angels 2018, де у м. Прага вона буде представляти державу Україна серед інших країн світу. На підтримку Аріанни в районному будинку культури знмляки організовували благодійний концерт, щоби дівчинка назбирала кошти на участь у конкурсі. Окрім всіх не байдужих мешканців Макарівщини до цієї акції долучився і голова Макарівської районної ради Олександр Гулак. І вже завтра, 4 грудня, Аріанна Курганська разом із мамою Юлією відлітають до Праги - показати всьому світу нашу українську дитячу красу та харизму. На передодні, ми поспілкувались із мамою та Аріанною. Тож, як живе ця маленька красуня, чим захоплюється і про що мріє. У ексклюзивному інтерв’ю для читачів «Макарів діловий».

На інтерв’ю Аріанна прийшла з мамою, Юлією Курганською. Яка із захопленням розповіла про свою звичайно незвичайну доню.


Юлія, розкажіть, чим на конкурсах краси вражає Аріанна суддів?
- Вона танцює постійно і має позитивний настрій до всього, що відбувається в житті. Музичний телеканал М1 у нас у хаті ніколи не виключався, коли дівчинці виповнилося 2 рочки. Зараз вона сама обирає ролики в YouTube на свій смак. Як тільки виключити музику, у неї починається істерика!!! Це мабуть єдиний випадок, коли моя дитина може заплакати. А взагалі, вона з самого свого народження позитивна особистість. В той час, коли інші діти плачуть, Аріанна сміється і ніколи не скаже, що втомлена, або їй сумно. Навіть у пологовому будинку, коли донечка народилась, я підходила до лікарів і питала, чи це нормально, що дитина взагалі не плаче... з часом вона стала позитивним талісманом для всієї нашої родини.


А як Ви зрозуміли, що дівчинці варто займатись творчістю та почати виступати на публіці?
- Коли Аріанні виповнилось 2 рочки, я вже тоді зрозуміла, що це дитя сцени і публіки. Вона дуже потребувала спілкування з людьми, не важливо якого віку, головне бути на публіці. Але ж куди можна відправити таку маленьку дитину, окрім дитсадка?
Та цього шаленого потоку енергії наш дім вже не витримував і я відправила Аріанну у 3 роки на заняття з бальних танців у спортивному клубі «Фіт Тайм». Був перший відкритий урок на сцені Макарівського будинку культури, де моя дочка була наймолодшою учасницею і після виступу разів 20 виходила бити поклони до глядачів (не хотіла залишати сцену!!!). Тоді я й зрозуміла, що сцена – це її стихія і там вона, як риба у воді.

 


У Аріанни просто вражаючі неймовірно красиві очі. З нею виходять чудові знімки. А хто її фотографує?
- Я сама багато фотографую Аріанну, маю профіль в Інстаграм, де розміщую відео та фото з її участю. І за рік багато хто почав мені казати, що моя дівчинка має не погані задатки моделі. Зараз міжнародне дитяче модельне агентство пропонує мені укласти з ними контракт, щоби Аріанна працювала моделлю на території Європи та Азії. Але я поки що вагаюсь. Мені хочеться максимально продовжити їй дитинство, а контракт моделі це дуже серйозно (тривалість проживання в іноземних країнах від 3 місяців). Це важко і фінансово, і морально. Адже маю ще старшу донечку, яка часто хворіє. До того ж Аріанна така ще світла і чиста, а світ такий жорстокий, що мені не хотілося б відразу кидати її в модельний бізнес. Але, якщо вона хотітиме, то все можливо.


А чим зараз займається Ваша дитина, окрім відвідування садочка? Адже участь у конкурсах краси потребує професійної підготовки.
- З тим, що дитина любить публіку і різноманітні конкурси та спілкування з зірками, нічого зробити не в змозі. За бажанням Аріанни ми проходимо навчання в акторській та модельній школі, беремо участь у різноманітних модельних показах, фотосесіях, благодійних концертах. Кожні вихідні ми в Києві і постійно десь активно проводимо час. Таке враження, що дитина ніколи не стомлюється, а тільки набирається енергії від виступів та показів. Якось я її запитала: «Можливо не поїдемо на заняття в акторську школу, а підемо в парк і морозива з’їмо?». Вона аж здивувалась: «Звісно з’їмо, після занять у школі.
Спочатку хочу туди». Ну невже я можу відмовити.

 


Розкажіть про конкурс краси, куди збираєтесь поїхати.
- Після перемоги у конкурсі «Міс Україночка та Містер України 2018» нас запросили взяти участь у міжнародному конкурсі Miss/Mister Interbrillianr World Christman Stars&Christmas Angels 2018, де у грудні цього року в м. Прага Аріанна матиме можливість захищати честь України.
Цей конкурс чим хороший, тому, що дитину заносять до міжнародної модельної бази і незалежно від результату, кожна його учасниця отримує статус міжнародної сертифікованої моделі. Якщо Аріанна все таки туди поїде, вона матиме змогу отримувати грошову винагороду за кожний свій показ і тут в Україні. Зараз батькам треба платити дизайнерам свої власні кошти за те, що дитина рекламує їх одяг.
Парадокс, але така реальність. У нас в державі не діти моделі заробляють, а на них заробляють дизайнери!


А чому вирішили брати участь у конкурсах краси?
- Я в Інтернеті побачила оголошення, що в Київській мерії буде проводитись благодійний конкурс краси, де будуть збирати кошти на допомогу онкохворим діткам і вирішила подати заявку. Вік учасників від 5 років, а Аріанні – лише 4. Але на свій страх і ризик, я подала нашу пропозицію на участь. Дуже переживала, навіть голова цього конкурсу телефонував мені і переймався, чи справиться із таким великим моральним навантаженням (цілий день показів, перевдягань та конкурсів) така малеча. По закінченні конкурсу, коли Аріанна стала переможницею і їй одягли на голову величезну корону, я зрозуміла, що моя дитина зовсім не була стомленою. Вона, як дзиґа вертілась без упину. Ще на ранковій репетиції познайомилась із учасницями гурту «Армія», а коли дівчата виступали на сцені, а всі учасниці були на репетиції, Аріанна якось сама прослизнула на сцену і почала танцювати разом з ними. Уявіть, моє здивування, коли я сиджу в залі, а на сцену виходить моє дитя і так імпровізує під музику, неначе пройшла 10 репетицій із зірками «Армії». Своїм виступом вона підкорила суддів і всіх присутніх.
Після цього конкурсу бренд «Сова» нас запросив на фото сесію з акторами серіалу #Школа, де Аріанна сама познайомилась із учасницею, мама якої є організатором конкурсу «Міс Україночка». І ось ці мама з дочкою вмовили мене подати заявку і на цей конкурс. Хоча членський внесок коштував немало. Нас про спонсорував дідусь. Як виявилось, знову не марно.
Аріанна знову стала володаркою титулу «Міс Україночка-2018» і власницею головної корони.
Інші учасниці помітно, що на дефіле ходять професійно, а Аріанна робить це ще не так відточено, а просто від душі. Вона ходить по подіуму, сама вигадує рухи і всі це бачать, що кайфує від самого перебування на публіці.

 


Які переваги, чи можливо обо’язки несуть із собою ці перемоги?
Організатори конкурсу «Національна міні Королева країни 2018” подарували Аріанні тур по Європі.
У іншому конкурсі разом із титулом та короною, донька отримала можливість знятись у фото-сесіях та друк власних фото у 6 глянцевих журналах. Спільно із переможницями із інших вікових категорій, вона має можливість отримувати PR-підтримку організаторів конкурсу на весь наступний рік, участь у безкоштовних майстер класах та фотосесіях. Потім вона буде почесним журі на конкурсі «Міс Україночка 2019» і передасть корону та привілеї наступній маленькій красуні.

Скажіть, дорого коштує навчання у школах та участь у конкурсах?
Як для нашої сім’ї, то так. Заняття в акторській школі вартують 3 тис. грн. на місяць, в модельній курс – 4,9 тис. грн. Участь у кожному показі – також не безкоштовна. Але на більшість показів Аріанну дизайнери запрошують безплатно. Та будь-які витрати ніщо, в порівнянні з дитячими мріями. А для батьків не розвивати талант дитини, то є найбільший гріх по відношенню до неї. Тому, я не має морального права посадити її на ігровому майданчику, чи залишити вдома з планшетом. Вона хоче розвиватись і в неї це виходить.
Якби їй не подобалось, я б не витрачала ці кошти.
Я навчилась шити і всі сценічні костюми моделюю і шию сама. Ми ніколи не розраховували на перемогу, бо всі конкурси краси, як правило купують багаті. Але все таки є справедливість на світі і не з великими статками можна здобути перемогу. Це важливо. Можливо, якщо в Україні стане справедливе оцінювання на конкурсах краси, то колись дійсно корону «Місс Світу» отримає громадянка нашої держави. Адже наші дівчата найкрасивіші!
Хочу, щоб Аріанна розвивалась як актриса. І доки у мене будуть сили, я буду це робити і шукати гроші. Це для мене великий знак долі, що Бог дозволив моїй дитині здобувати ці титули, знайомитись із зірками шоу-бізнесу. Кажуть, якщо люди на правильному шляху, то так складаються обставини і їм легко даються перешкоди. Сподіваюсь, моя донечка, нехай у такому ранньому віці, але поступово обирає свій шлях.


А які у Вас плани на майбутнє?
- Аріанну у свій час запрошували на роль в одному із вітчизняних телесеріалів. Але, подивившись на грофік зйомок, ми відмовились, переймаючись, що Аріанна ще дуже маленька. Та доля знову дарує подарунок моїй дитині, на одних із зйомок Аріанна знайомиться із актором цього серіалу. Усі карти відкривати не будемо, але плани будуємо. Та найбільше моє бажання, як мами – це щоби мої діти завжди були задоволені життям, здорові і щасливі.

 

Останні зміни Понеділок, 03 грудня 2018 14:09
Прочитано 433 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі