Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

«Чорна п'ятниця» не за горами, і тепер точно відомо, коли бігти за знижками

Четвер, 22 листопада 2018 08:34 Автор 

Чорна п'ятниця або BlackFriday – це подія, якої в деяких країнах люди чекають більше, ніж Різдва, адже саме в цей день магазини знижують ціни від 50 до 80%. Її історія пов'язана з Днем подяки, що відзначається в США в четвертий четвер листопада, після якого і стартує «чорна п'ятниця», відкриваючи сезон різдвяних знижок.

Бере початок традиція з 1966 року, і в основному її дата «плаває» між 23 і 29 листопада. Цього року в Україні «чорна п'ятниця» випадає на 23 число.
Що цікаво – у деяких магазинах відлік часу починається з 00:01, тому в багатьох країнах задовго до півночі перед вітринами шикуються величезні черги. А після того, як проб'є 12 ночі, сайти найвідоміших мереж можуть просто «лягти» через кількість замовлень.
Приємно зазначити, що наші співвітчизники вже нарівні з жителями західних країн готові взяти участь в активному «чорноп’ятничному» шопінгу – за покупками в цей день відправляться 30% українців. Це на 18,58% більше, ніж роком раніше. Усього ж про традиції BlackFriday чули 88% українців, хоча вітчизняні магазини почали масово підтримувати цю подію тільки з 2014 року.
Причому знижки в Україні в 2018 році обіцяють бути одними з найбільш суттєвих у світі. Заощадити на покупках у цей день можна в середньому 5700 гривень, підрахували експерти.
Скільки й на що витратять українці в «Чорну п'ятницю»
Українці планують витратити на розпродажі в середньому 2 975 грн, тобто близько 113 доларів США. І в доларовому еквіваленті це поки менше, ніж поляки й білоруси, які збираються «прогуляти» по 175 і 150 доларів відповідно. Утім, показник України далеко не найгірший – у Туреччині та Казахстані готові витрачати лише по 97 і 64 долари відповідно.
Щороку в світовій пресі з'являються репортажі про натовпи людей в маркетах електроніки. Однак, як показали результати опитування, мисливців за знижками в більшій мірі цікавить одяг, ніж електроніка. Техніка виявилася тільки на другому місці серед опитаних. А найменшим інтересом користуються книги, спортивні товари й нижня білизна
Тому радимо всім заглянути в торгові центри 23 листопада – раптом пощастить. А якщо ж ви хочете отриматидійсно шалені знижки, краще звернути увагу на інтернет-магазини, особливо західні, де й правда можна купити речі в половину дешевше.

Останні зміни Четвер, 22 листопада 2018 08:47
Прочитано 191 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі