Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

Як святкували День працівників радіо, телебачення та зв'язку в Макарові

Неділя, 18 листопада 2018 06:25 Автор 

16 листопада, в актовій залі Центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала зібралося багато людей – учнів шкіл, батьків, сестер і братів, вчителів та представників телебачення, а також уся дитяча телестудія «1+2» та робітники телекомпанії «АВІС». Ми святкували День працівників телебачення, а також члени гуртка ділилися своїми найбільшими перемогами 2018 року.
У дитячій студії зібрані неординарні особистості, які у своєму житті полюбляють творити й витворяти, розповідати новини та ставити незручні запитання.
Захід розпочався із вітального слова від випускників телестудії – Віталіни Федоренко та Даріни Глущенко. Приємно зазначити, що серед випускників є переможниця Івана Приходько. Вона здобула 1 місце на Всеукраїнському конкурсі «Я журналіст» з фільмом «Я люблю Україну». Також вона стала фіналістом Міжнародного конкурсу «Дитятко». Не відставала й Марія Ковалик з дитячою програмою «Зимова казка», яка теж стала фіналістом конкурсу «Дитятко».
Окрім цього, учень Макарівської гімназії Негода Ігор теж брав участь у цьому конкурсі, але не як журналіст, а як оператор, а Румянцев Богдан виступив у ролі монтажера.
Після цього з вітальними словами та нагородами виступила директор Центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала Любов Бельмега, сказавши, що пишається такими талановитими й перспективними дітьми Макарова.
Також з найкращими побажаннями виступили директор Макарівської гімназії Надія Ащенко та директор школи мистецтв Третяк Олександр, бажаючи юним представникам телевізійних професій подальших звершень та перемог у конкурсах.
Цього вечора багато слів вдячності лунали на адресу керівника студії «1+2» Тетяни Мельник та шеф-редактора телеканалу «АВІС» Юрія Вареника. Адже саме вони дають можливість дітям Макарівщини розвиватись у сфері медіа, допомогають обирати професію та вчать показувати людям правду.
Свято завершилося виконанням пісень від маленьких учнів Центру творчості, а по закінченню на всіх присутніх чекали святкові солодощі.

Останні зміни Неділя, 18 листопада 2018 06:44
Прочитано 260 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі