Опубліковано в ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ

У Макарові вже не можна отримати водійське посвідчення

Понеділок, 05 листопада 2018 10:56 Автор 

Територіальний сервісний центр 32-47 тепер обслуговує громадян в м. Буча.
З 11 вересня послуги заміни й отримання посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація авто, видача довідок про несудимість та інші послуги, сервісних центрів МВС, у Макарові не надаються. Натомість, фахівці сервісного центру 32-47 було переведено до сервісного центру в м. Буча, який працює за адресою: вулиця Депутатська, 1В, з вівторка по суботу без обідніх перерв, понеділок та неділя – вихідні дні. Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко та комфортно послуги сервісних центрів МВС. Обслуговують громадян 10 підготовлених працівників фронт-офісу, які щодня можуть надавати більше 100 послуг. Тут передбачені зручності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Є дитячий куточок та зона буккросингу для комфортного перебування громадян у центрі. Центр оснащений електронною чергою, інформаційною системою, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволяє переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. Крім того, довідку про несудимість у цьому сервісному центрі можна замовити on-line, а потім просто приїхати і забрати її (якщо ж замовляти цю довідку безпосередньо в приміщенні Центру, доведеться їхати до м. Бучі двічі!).
Про порядок отримання послуг завжди можна дізнатись на сайті kyivobl.hsc.gov.ua, подивитись відео-інструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватись за телефоном (044) 290-37-90 або на офіційній сторінці FacebookРегіонального сервісного центру МВС в Київській області.
Нагадуємо, що будь-яку із вищеперелічених послуг можна отримати у сервісних центрах МВС у Київській області незалежно від місця реєстрації особи! 

Останні зміни Понеділок, 05 листопада 2018 11:00
Прочитано 454 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі